Hotel z salą weselną w górach

Hotele o określonych standardach, eleganckie apartamenty, profesjonalna obsługa gości.
Łucja21

Hotel z salą weselną w górach

Post autor: Łucja21 »

Witam. W przyszłym roku planujemy ślub. Wraz z narzeczonym doszliśmy do wniosku, że wesele chcielibyśmy zorganizować najchętniej w górach. Obydwoje jesteśmy fanami wędrówki po górskich szlakach dlatego chcielibyśmy aby ten wyjątkowy dzień uczcić w scenerii, którą uwielbiamy. Jako że goście przyjadą spod Warszawy i Podlasia, rozglądamy się nie tylko za salą weselną ale i hotelem- najlepiej aby hotel dysponował lokalem na imprezę. Możecie polecić nam jakiś obiekt?
żanna

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: żanna »

Łucja, w ubiegłym roku moi znajomi organizowali wesele w Szczyrku- w hotelu Skalite , który specjalizuje się m.in. w obsłudze uroczystości rodzinnych oraz spotkań biznesowych. Myślę, że impreza okolicznościowa w Szczyrku to byłaby świetna propozycja i dla Was. Hotel o którym wspomniałam dysponuje kilkoma przestronnymi salami, a pokoje dla gości są czyste, estetycznie i praktycznie urządzone. Powinniście być też zadowoleni z menu, ponieważ tutejsi kucharze świetnie sobie radzą tak samo z przygotowywaniem dań regfionalnych jak i inspotrowanych współczesnymi trendami kulinarnymi.
Różowa Pantera

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: Różowa Pantera »

Śluby i wesela w polskich górach od zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Dobrze wiemy ,że wesela w górach rządzą się swoimi prawami. Bardzo modne stają się też wesela , gdzie zamawiamy także miejsca noclegowe - bo to jest po prostu wygodne .Takie możliwości stwarza Dwór Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... noclegiem/ .To wyjątkowe miejsce położone w pięknej okolicy niedaleko Jeleniej Góry .
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: Viki »

A skoro już mowa o weselu, to jakie Waszym zdaniem najlepiej zaplanować dodatkowe atrakcje dla gości? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://foto-lustro.com/ coś takiego jak foto lustro. Jest to swojego rodzaju alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. Co o tym myślicie? Jak Wam się podoba taki pomysł?
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: lukrecja »

Sala to tam pół biedy, bo teraz jest tyle ofert, że coś i tak się znajdzie, ale ważniejsza jest muzyka. To w końcu stanowi o klimacie imprezy, a tu trzeba trafić w gust większości. I ta oferta dla mnie prezentuje się elegancko http://odjazdowewesela.pl/legenda-disco ... im-weselu/ .W końcu mowa o legendzie disco polo, więc każdego taka nutka poderwie do tańca.
Zośka

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: Zośka »

By zacząć przygotowania do wesela trzeba najpierw ustalić listę gości weselnych - to podstawowa informacja, po której można przystąpić do dalszych przygotowań. Najważniejszą sprawą jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej. To ważne by była ona wygodna dla przewidzianej liczby gości. Zajrzyjcie do tego bloga o tematyce weselnej - https://pomorskagalaslubna.pl/pierwszy- ... -weselnej/ , dowiecie się na co zwracać uwagę przy wyborze sali na uroczystości weselne. Poczytajcie, te informacje moga się zawsze przydać.
Tuptuś

Re: Hotel z salą weselną w górach

Post autor: Tuptuś »

Co prawda, ten hotel nie mieści się w ścisłym sercu gór, ale warto rozważyć organizację wesela w hotelu https://grandchotowa.pl/ w Dębicy. W zeszłym roku moja kuzynka organizowała tam swoje weselicho i było naprawdę fantastycznie. Doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa - czyli wszystko to, co niezbędne do udanej imprezy :)
ODPOWIEDZ