Walizka na wakacje

Hotele o określonych standardach, eleganckie apartamenty, profesjonalna obsługa gości.
Awatar użytkownika
gucio
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:24

Walizka na wakacje

Post autor: gucio »

Gdybyście szukali nowych walizek na Wasz wakacyjny wyjazd to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://titan-travelite.com.pl/pl/. Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji. W ich ofercie można znaleźć także oryginalne akcesoria turystyczne.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Walizka na wakacje

Post autor: wiemzewiesz »

Jeżeli planujecie wakacje, a nie wiecie w jakim hotelu się zatrzymać, to polecam skorzystać z oferty tej firmy : http://www.lido-gdansk.pl/ Według mnie, mają najlepsze propozycje dotyczące noclegów nad polskim morzem tuż przy plaży. Planuję w październiku wyjazd w jakieś ładne miejsce i na pewno skorzystam z ich propozycji znajdujących się na stronie. Was też zachęcam do sprawdzenia jak to działa :)
Awatar użytkownika
Kolettka
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:37

Re: Walizka na wakacje

Post autor: Kolettka »

ja kupiłam walizke po prostu na allegro, z wings czy jakoś tak. Kupiłam je w czerwcu przed wyjazdem na wakacje cały komplet. bardzo sie przydały zwłaszcza jak lecieliśmy do Hiszpanii. A tak w ogóle to z jakich biur podróży najczęściej korzystacie ? Ja korzystam z CoralTravel - bardzo w porządku biuro podróży, rzetelne.
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:58

Re: Walizka na wakacje

Post autor: Zakręcona »

Zainwestujcie raz a dobrze. Na pewno każdemu przyda się już cały komplet walizek, będziecie je zabierać zarówno na długie wakacje, jak i na krótsze wycieczki. Spokojnie dopasujecie wielkość walizki do okazji. Jeżeli planujecie swoje wakacje to myślę, że tu też oferta od www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/rom/rzym powinna was zainteresować. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na tanie bilety lotnicze. Portal Esky działa jako wyszukiwarka lotów, także bez problemu będziecie mogli tu zarezerwować hotel w niskiej cenie. Warto znać takie miejsca, bo organizacja wakacji na własną rękę nie jest niczym trudnym jak widać, a można tak bardzo dużo zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
Pawlina
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:17

Re: Walizka na wakacje

Post autor: Pawlina »

Wybierzcie lepiej coś większego, zawsze lepiej wziąć więcej na wakacje niż mniej:) Jednak też są oczywiście ograniczenia co do wielkości, także i wagi bagażu jeżeli chodzi o podróżowanie samolotem. Trzeba z tym się zapoznać, też niektóre linie lotnicze mają inne wytyczne jeżeli o to chodzi. Przed planowaniem podróży warto się z takimi rzeczami zapoznać. Także tu pomoc internetu i takich portali jak https://www.potegapasji.pl/podroze-na-d ... ec-swiata/ będzie świetnym rozwiązaniem. Do każdej wycieczki trzeba się przecież dobrze przygotować, a tu znajdziecie porady związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
Lalula
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:56

Re: Walizka na wakacje

Post autor: Lalula »

Na pewno fajny pomysł na prezent dla każdego podróżnika;) Walizki też się psują, zużywają, nic nie jest wieczne, więc może warto już wymienić swoją starą na nową. Myślę, że każdemu podróżnikowi przyda się polecenie na 5 najtańszych kierunków lotów z Polski. Ja w internecie znalazłam takie kierunki i z tych wszystkich byłam tylko w Londynie. Zobaczcie sobie czy któregoś z tych krajów, miast, jeszcze nie macie zaliczonych. Może właśnie warto następne wakacje, czy też urlop zaplanować w taki sposób, żeby przynajmniej nie wydawać dużo na przelot.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:15

Re: Walizka na wakacje

Post autor: tulipan »

Na podróż samochodem polecam np. miękką torbę, którą łatwo spakujesz do bagażnika. Jeśli lecisz samolotem, przyda Ci się poręczny bagaż na kółkach. Polecam zajrzeć do sklepu https://evertourist.com a tu masz szeroki wybór dobrej jakości walizek, toreb podróżnych, plecaków etc. Oczywiście zachęcam do zainwestowania w lepszą markę - posłuży Ci na lata.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Re: Walizka na wakacje

Post autor: Romek1 »

Wszystko jest kwestią Waszego podejścia do tematu. Skoro dzisiaj możecie zwiedzić tyle różnych miejsc na świecie, to czemu mielibyście sobie tego odmawiać? Na mnie wrażenie robią wyjazdy zagraniczne, szczególnie do dużych miast z tradycją. Jeśli jeszcze nie byliście w Londynie, to na pewno powinniście wybrać się tam jak najszybciej.
loca88

Re: Walizka na wakacje

Post autor: loca88 »

Co jak co, ale walizki podróżne muszą być solidne, komfortowe - to nam zapewni komfort podróży. Ja z tego co słyszałam, to firma Solier właśnie oferuje solidne walizki - także jakby co możecie zapoznać się z ich ofertami.
ODPOWIEDZ