Zaoczne studia

Hotele o określonych standardach, eleganckie apartamenty, profesjonalna obsługa gości.
Awatar użytkownika
Hippa
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:14

Zaoczne studia

Post autor: Hippa »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Tamia
Posty: 29
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:14

Re: Zaoczne studia

Post autor: Tamia »

A jak wygląda kwestia ze stancjami czy mieszkaniami dla studentów, np. we Wrocławiu?
My rozglądamy się coraz bardziej intensywnie, bo brat zaczyna studia w październiku.
Interesującą opcją wydaje nam się prywatny akademik z mikroapartamentami w centrum.
Akademik jest blisko Politechniki, gdzie będzie studiował, więc rozwiązuje to też kwestię dojazdu na uczelnię.
Awatar użytkownika
żabcia
Posty: 40
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:11

Re: Zaoczne studia

Post autor: żabcia »

Po przeczytaniu artykułu https://ceo.com.pl/drzwi-do-it-nie-zamy ... -tce-81966 uważam również, że bardzo dobrym kierunkiem studiów jest również informatyka. W końcu zapotrzebowania IT cały czas rosną. Dlatego, jeżeli nas interesuje w jakimś zakresie informatyka warto byłoby skorzystać takie opcji.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Zaoczne studia

Post autor: Viki »

Moim zdaniem robiąc takie zaoczne studia warto też zadbać o swoją znajomość języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua, które jak widać organizuje takie profesjonalne kursy językowe również dla dorosłych. To na pewno się Wam w życiu przyda i być może pozwoli na znalezienie lepszej pracy ;)
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Re: Zaoczne studia

Post autor: Romek1 »

Normalna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej zorganizować kwestie związane ze studiami. Myślę, że dobrym wyborem może być skorzystanie z zajęć proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu, głównie ze względu na ich tryb online. Myślę, że to może być dla Was bardzo korzystnym rozwiązaniem, sami się o tym przekonajcie. Wiele osób zajmujących się biznesem właśnie w ten sposób podchodzi do tego tematu.
ODPOWIEDZ