Fotelik samochodowy

Luksusowe samochody, tuning, serwis - opinie, porady.
Zojka

Fotelik samochodowy

Post autor: Zojka »

Jaki fotelik samochodowy dla noworodka możecie polecić? Wiem, że są foteliki samochodowe obrotowe może któraś z Was mamusie używa takiego ze swoim maluszkiem? Jak się to sprawdza? Bo z tego co widzę na stronie sklepu Mulan i czytam w opisie produktu, wydaje mi się, że mogłoby się to sprawdzić :)
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: kana »

Skoro o samochodach mowa, to jaką wypożyczalnie jesteście w stanie mi polecić? Moj samochód ostatnio ciągle się psuje, a w dalszą trasę praktycznie na drugi koniec polski wolę nie ryzykować. W oko wpadła mi oferta wynajem samochodów Katowice w szczególności ze względu na niskie ceny. Korzystaliście już kiedyś z ich oferty?
aaga3

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: aaga3 »

Smart Kid Belt to świetny produkt dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Polecam przeczytać artykuł https://www.hejto.pl/wpis/jak-urzednicy ... ynku-smart, aby dowiedzieć się więcej o manipulacjach koncernów wobec Smart Kid Belt.
luna88

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: luna88 »

Powiem tak - moja przyjaciółka szukała dla swojego dziecka teraz coś większego i wygodniejszego, i ostatecznie zdecydowała się na model MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... MintMax.06 . Nie jestem specjalistką - także ja nie doradzę, ale ona jest mega zadowolona. Mówiła, że są to najlepsze foteliki, które nawet zapewniają ochronę kręgosłupa przed skrzywieniem itd.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: melpomena »

Jeśli masz dzieci to wiadomo że musisz jeździć samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci . Nie ma teraz z tym problemu bo nawet wypożyczalnie oferują wynajem samochodu z takim wyposażeniem. Trzeba tylko zaznaczyć to przy rezerwacji samochodu :)
ODPOWIEDZ