Malowanie czy tapetowanie?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Koleżanka

Malowanie czy tapetowanie?

Post autor: Koleżanka »

Co waszym zdaniem jest lepsze: tapetowanie czy malowanie? Mąż chciałby pomalować, bo szybciej. Jednak ja się nastawiam na tapety. Znalazłam sklep Impresje https://impresje.pl/produkty/tapety/ to importer tapet ściennych. Wzory jakie ma w swoim asortymencie są piękne i niespotykane. Jak przekonać męża?
Dół

Re: Malowanie czy tapetowanie?

Post autor: Dół »

Ja osobiście korzystam z usług malowania proszkowe. W mojej ocenie, bardzo dobrą lakiernią proszkową, jest https://gelp.pl która działa w pełni profesjonalnie, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu. W mojej opinii, warto ufać tego typu firmom, ponieważ wykonują swoje usługi na sto procent.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Malowanie czy tapetowanie?

Post autor: Viki »

Mi zdecydowanie bardziej podobają się pomalowane ściany. Tym bardziej, że teraz w sklepach są dostępne najróżniejsze farby wewnętrzne, w tym również bardzo fajne farby dekoracyjne ;) Sama mam pomalowaną łazienkę taką właśnie farbą i musze przyznać, że efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. A Wy jakich farb używaliście jak robiliście remont Waszego wnętrza?
Etna

Re: Malowanie czy tapetowanie?

Post autor: Etna »

Ja również wole malowanie. Tapety jakoś do mnie nie przemawiają. I o ile podobają mi się u innych to u siebie w domu ich nie widzę. Może to się kiedyś zmieni...
Na jesień robilismy mały remont w domu. Tzn. w sumie malowanie pokoi dzieci, naszej sypialni, przedpokoju i klatki schodowej. Oczywiście najwięcej zastanawiania było nad kolorami. Farba z góry była ustalona bo od lat malujemy Magnat ceramic. Farby bardzo dobrze kryja i sa odporne na zmywanie z nich zabrudzeń co w naszym przypadku jest nieocenione.
ODPOWIEDZ