Ogrodzenie domu

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Radosław33

Ogrodzenie domu

Post autor: Radosław33 »

Prawie każdy kto zaczyna budowę domu ma na uwadze ogrodzenie działki.Pytanie brzmi kiedy i jak to zrobić.Czy przed rozpoczęciem budowy czy po jej zakończeniu. Uważam ,że dobrze jest wykonać ogrodzenie przed rozpoczęciem prac budowlanych z uwagi na bezpieczeństwo. Ponadto warto zainteresować się ogrodzeniem panelowym z uwagi na jego prostotę i cenę. Ogrodzenie panelowe - https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/ , bez problemu można wykonać we własnym zakresie ograniczając przy tym jego koszty do zakupu poszczególnych elementów ogrodzenia.
Ażka01

Re: Ogrodzenie domu

Post autor: Ażka01 »

Wiadomo, że są różne gusta i guściki. Każdemu może się co innego podobać. Moją uwagę jeśli chodzi o ogrodzenia zwróciło ogrodzenie łupane od Jońca. Na https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-lupane.html można je zobaczyć. To ich autorski projekt, nawet z nagrodami na koncie. Najbardziej podoba mi się w nim to, że wyglądem przypomina łupany kamień. A faktycznie bloczki są betonowe.
klaudiać

Re: Ogrodzenie domu

Post autor: klaudiać »

A co powiecie na ogrodzenie panelowe? Znalazłam bardzo korzystną ofertę na stronie https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe i jestem ciekawa, czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą? Widzę, że mają ogromne doświadczenie i kompleksowo zajmują się realizacją zlecenia. Super, że oferują pomiary i niwelację terenu, a więc zajmują się projektem od samego początku, aż po montaż na miejscu. Czekam na wasze opinie.
krzyś

Re: Ogrodzenie domu

Post autor: krzyś »

Widzę, że wątek przybliżył nieco temat ogrodzenia domu. Jeśli natomiast ktoś potrzebuje teraz podświetlić swój teren, polecam zdecydowanie produkty marki Soled - tworzą bardzo ciekawe rozwiązania iluminacyjne do domu i ogrodu jak na przykład oświetlenie podjazdu światłem led, czy też wysokie słupki ogrodowe, które robią świetne wrażenie na naszych gościach.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Ogrodzenie domu

Post autor: Viki »

My również jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia do naszego domu ;) Szukając różnych informacji na tem temat w sieci trafiliśmy na takiego bloga na stronie internetowej http://wybieramyogrodzenie.pl/, z którego dowiedzieliśmy się dość sporo na temat różnych typów ogrodzeń ;) To pomogło nam w odjęciu odpowiedniej decyzji ;) Dlatego też polecamy również i Wam tam zajrzeć ;)

grupa dda warszawa
Arturruś

Re: Ogrodzenie domu

Post autor: Arturruś »

Ogrodzenie domu może być elementem wystroju ogrodu czy podwórka, dlatego warto przemyśleć wiele opcji. Warto także przemyśleć, aby z tyłu ogrodu nie posadzić właśnie rośliny wzdłuż ogrodzenia. Jest to doskonały sposób, aby odgrodzić się od sąsiadów i zapewnić sobie prywatność i komfort. Myślę, że chyba każdy w jakiś sposób chce odizolować się od sąsiadów i jednocześnie mieć estetyczny ogród.
ODPOWIEDZ