Worki do odkurzacza

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Worki do odkurzacza

Post autor: Viki »

Witajcie,
kto z Was ma w domu odkurzacz workowy? Jak często wymieniacie w nim worki i gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja ostatnio widziałam, że bardzo szeroki asortyment takich worków oferuje na przykład sklep internetowy https://www.swiatworkow.pl/. Ceny w nim wcale nie wydają mi się wygórowane ;) Tak więc jeśli jeszcze nie macie swojego ulubionego sklepu z takimi akcesoriami, to polecam tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
vipka
Posty: 53
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:21

Re: Worki do odkurzacza

Post autor: vipka »

wiesz co, jesli chodzi o odkurzacze i wszystko co z tym zwiazane, to pelna oferte masz tutaj https://metrox.eu/pl/ ja u nich zamawiam worki do odkurzaczy, zapachy :) fajne ceny maja
młoda

Re: Worki do odkurzacza

Post autor: młoda »

Kiedyś miałam workowy odkurzacz, przy wymianie worków ile sie nawdychałam to tylko ja wiem. Mało wygodna sprawa no i kabel plątał się pod nogami, hałasował więc nie mogłam odkurzać wieczorem bo zaraz sąsiadka zza ściany sie denerwowała. Teraz mam cichy pionowy z opcją turbo na większe zabrudzenia i gitara gra
mączka

Re: Worki do odkurzacza

Post autor: mączka »

Mój pierwszy odkurzacz był workowy, Musiałam wymieniać worki co 2 dni, przy okazji część kurzu się wysypywała i kichałam (alergia). Chodził głośno jak kosiarka, więc odpadało wieczorne odkurzanie. Potem dostałam w prezencie ślubnym irobota i to zupełnie inna jakość sprzątania :)
Zuzula

Re: Worki do odkurzacza

Post autor: Zuzula »

Moja przygoda z odkurzaczem workowym szybko się zakończyła. Po którymś z kolei opakowaniu mój mąż kiedy wysłałam go po worki wrócił z nowym odkurzaczem ; ) Przekalkulował sobie, że bardziej opłaca się kupić nowy odkurzacz bezworkowy ; ) Po kilku miesiącach jednak się zepsuł i wtedy powiedziałam, że teraz ja wybieram odkurzacz. Wybrałam irobot Roomba Combo oszczędziłam sobie dużo pracy i czasu, kiedy robot zaczął za mnie odkurzać i myć podłogę ;) Gumowe szczotki, nie rysują podłogi to jest zdecydowanie duży plus ; )
ODPOWIEDZ