terenowa spacerówka - jaka firma ?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Kaaśka

terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: Kaaśka »

hej wszystkim :) niedawno przeprowadziliśmy się do domku poza miastem i jestem teraz w trakcie poszukiwania wózka dla synka. Zalezy mi na czymś, co poradzi sobie w terenie :) polecicie coś fajnego?
vićka

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: vićka »

hmm wiesz co ostatnio widziałam filmik na youtubie i tam było porównanie dwóch wózków. ludzie bardzo polecali AXO, to z firmy Cavoe. Podobmo typowo terenowa spacerówka.
werciasaś

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: werciasaś »

tak tak potwierdzam, my mamy axo i spradza się świetnie i w mieście i w terenie ( w lesie, na łące, na żwirówce). to dzioęki świetnej amortyzacji i kołom z gumowymi oponami i całorocznym bieżnikiem :) na pewno się nada :)
Kaaśka

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: Kaaśka »

werciasaś pisze: ↑29 wrz 2020, 14:16 tak tak potwierdzam, my mamy axo i spradza się świetnie i w mieście i w terenie ( w lesie, na łące, na żwirówce). to dzioęki świetnej amortyzacji i kołom z gumowymi oponami i całorocznym bieżnikiem :) na pewno się nada :)
dzięki za tak błyskawiczną reakcję :) patrzyłam już na ten model, wow wygląda jak takie za grube tysiące a jednak cena sporo niższa. A powiedz mi jak z wagą ? zajmuje dużo miejsca po złożeniu? Na co dzień mam do dyspozycji auto z dość małym gagażnikiem więc to dla mnie dość istotne :)
werciasaś

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: werciasaś »

spokojnie, wózek jest bardzo kompaktowy, składa się razem z siedziskiem bez względu na to czy jest montowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy. aaa i ma jeszcze regulowany podnózek :)
jaśka

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: jaśka »

Mam terenową spacerówkę tą od x-landera x-move, ale na co dzień używam tej leciutkiej x-fly, ona też nieźle sobie radzi w trudniejszym terenie ja już trzeba zjechać gdzieś z chodnika
Łuucja

Re: terenowa spacerówka - jaka firma ?

Post autor: Łuucja »

W tym sklepie https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece mają ogrom różnych wózków dziecięcych. Jeśli mieszkasz na wsi to najważniejsze jest, żeby wózek miał odpowiednie duże koła i dobre sterowanie. Bez problemu znajdziesz taki u nich. Nie polecam konkretnego modelu bo nie wiem jaki jest budżet.
ODPOWIEDZ