gdzie na tatuaż w Warszawie?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Rychlićka

gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: Rychlićka »

witajcie wszyscy :) Planuje zrobić sobie tatuaż i poszukuje aktualnie dobrego studia w Warszawie. Mam juz 3 ale robiłam je na Pomorzu, gdzie wcześniej mieszkałam. Teraz szukam czegoś tu na miejscu. Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?
iśka

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: iśka »

ja dopiero wybieram sie na zrobienie pierwszego tatuażu, też sporo szukałam i pytałam znajomych i dali mi namiar na Jah Love Tattoo ( w centrum, na ulicy Wilczej 32). Podobno jedno z najlepszych w Warszawie.
grześ

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: grześ »

no jah love tattoo bez dwóch zdań jest najlepsze i to nie tylko w skali miasta ale i całego kraju :) Ja robię u nich tatuaże już od 2 lat, obecnie kończymy rękaw. polecam bez dwóch zdań.
Rychlićka

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: Rychlićka »

ooo super :) bardzo dzięki za namiar. a do kogo grześ Ty chodzisz? Ja to sama nie wiem czy chce coś klasycznego czy może coś bardziej szalonego np w kolorze. hmm co uważacie ?
grześ

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: grześ »

Rychlićka pisze: ↑26 paź 2020, 11:00 ooo super :) bardzo dzięki za namiar. a do kogo grześ Ty chodzisz? Ja to sama nie wiem czy chce coś klasycznego czy może coś bardziej szalonego np w kolorze. hmm co uważacie ?
Ja akurat chodzę do Michała, on się specjalizuje w realizmie. A jesli chodzi o kolor to z tego co kojarze Kinga. Zerknij sobie na ich profil na facebooku, tam możesz obejrzeć fotki ich dotychczasowych prac.
anetaa

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie?

Post autor: anetaa »

W sumie ja dowiedziałam się ostatnio o studiu tatuaży Sky Tatoo https://www.skytattoo.net/ , że tam wykonują bardzo fajne tatuaże. Co w ważne wybierają do ich wykonania sprawdzone i całkowicie bezpieczne tusze, także super.
ODPOWIEDZ