Niskie libido u kobiet

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Niskie libido u kobiet

Post autor: kana »

Zauważyłam u siebie ostatnio pewien problem, który do tej pory mnie nie dotyczył.
Chodzi mi o niskie libido u kobiet - co jest tego przyczyną?
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 139
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: endzel »

Przyczyn niskiego libido może być naprawdę sporo.. między innymi zła dieta, przewlekły stres itd.
Myślałaś o tym, aby wspomóc się jakoś od środka?
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: kana »

Wspomóc się od środka, co tutaj masz na myśli?
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 139
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: endzel »

Suplementy :)
Na rynku dostępne są specjalne suplementy, z wyselekcjonowanymi składnikami - które świetnie działają na pobudzenie libido.
Sama swego czasu korzystałam z takich specyfików, kupowałam je na stronie https://tanie-suple.pl/ i muszę przyznać, że naprawdę mi pomogły.

bałtycka fabryka nieruchomości koszalin
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: sylvana »

endzel pisze: ↑17 maja 2020, 14:47 Przyczyn niskiego libido może być naprawdę sporo.. między innymi zła dieta, przewlekły stres itd.
Myślałaś o tym, aby wspomóc się jakoś od środka?
dokładnie, stres wpływa na libido. ja się swego czasu stresowałam zajściem w ciążę i unikałam zbliżeń. zaczęłam brać antykoncepcje, tabletki belara to mi minęło i moja ochota na seks się zwiększyła
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: misia »

No niestety, ale problem z libido jest taki, że nie zawsze da się go odbudować bez leczenia hormonalnego. To są skrajne przypadki, ale jednak się zdarzają. Dziś zdecydowanie większość to opiera się na czymś takim https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... /prostaty/ , a jednak nie wszyscy z takimi zabawkami wracają do gry.
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 44
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:35

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: biznesowy79 »

W takich problemach mogą pomagać suplementy takie jak https://erozkosz.pl/libistim . Słyszałem, że działa i nie jest drogi a działa naprawdę dobrze. Przede wszystkim podnosi libido i pomaga pozbyć się stresu a także potęguje doznania. Może warto spróbować

stbndp2212
Kaśka

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: Kaśka »

Zbyt wczesny wytrysk u faceta jest tak samo poważnym problemem jak niskie libido u kobiet. Na szczęście jest żel opóźniający wytrysk, dzięki któremu panowie mogą sobie radzić z tym problemem. Należy jednak zawsze kupować takie rzeczy ze sprawdzonych źródeł.
Awatar użytkownika
kuczi
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:06

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: kuczi »

Pytanie tez co powoduje ten spadek libido, ja osobiscie borykalam sie z problemem suchosci pochwy co bardzo przeszkadzalo mi podczas stosunkow, bo odczuwalam dyskomfort zwiazany z obtarciami i podraznieniami. Dopiero odkad zaczelam stosowac zel feminum, ktory nawilza pochwe i dziala przeciwinfekcyjnie dzieki zawartosci kwasu mlekowego powrotnie odzyskalam chec na lozkowe igraszki :)
Włola

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: Włola »

kuczi pisze: ↑15 lut 2021, 16:46 Pytanie tez co powoduje ten spadek libido, ja osobiscie borykalam sie z problemem suchosci pochwy co bardzo przeszkadzalo mi podczas stosunkow, bo odczuwalam dyskomfort zwiazany z obtarciami i podraznieniami.
Oj tak, zgadzam się z Tobą, to może nie być typowy spadek libido, a po prostu ten dyskomfort. Ja używam globulek Vagisan, to jedyny produkt, który poradził sobie u mnie z suchością pochwy.
Stefańka

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: Stefańka »

kana pisze: ↑17 maja 2020, 14:46 Zauważyłam u siebie ostatnio pewien problem, który do tej pory mnie nie dotyczył.
Chodzi mi o niskie libido u kobiet - co jest tego przyczyną?
Mi libido poprawiło się po przeczytania informacja ze strony Kliniki Stonava, że w razie niechcianej ciąży mam opcję przerwania jej w bezpieczny i legalny sposób.
żuśil1209

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: żuśil1209 »

endzel pisze: ↑17 maja 2020, 14:49 Suplementy :)
Na rynku dostępne są specjalne suplementy, z wyselekcjonowanymi składnikami - które świetnie działają na pobudzenie libido.
Sama swego czasu korzystałam z takich specyfików, kupowałam je na stronie https://tanie-suple.pl/ i muszę przyznać, że naprawdę mi pomogły.
Nigdy nie przekonałam sie do takich leków
-
Klinika Stonava 1071
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: kana »

Jak Twoja kobieta nie ma ochoty na seks, to spotkaj się z kimś na seks bez zobowiązań. Mówię ci: nie ma nic przyjemniejszego niż czysty seks bez ogródek. Na stronie https://pl.hustly.eu/ nie brakuje kobiety gotowych na tego typu spotkania.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: melpomena »

A nie zastanawialiście się dlaczego tak się dzieje? Musi być jakaś przyczyna takiego stanu i jak bym też lekarza o to zapytała w razie czego, powinien wiedzieć co nieco
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: jackowa »

Dokładnie przyczyną mogą być na przykład źle dobrane tabletki antykoncepcyjne, wystarczy je zmienić na drovelis i sytuacja się poprawi. Te tabletki nowej generacji mają wyjątkowy, innowacyjny skład, są neutralne dla wątroby i nie mają wpływu na wagę
Roszpunka

Re: Niskie libido u kobiet

Post autor: Roszpunka »

Dzięki postępom w medycynie, oferta Oncofertility staje się coraz bardziej dostępna dla pacjentów na całym świecie. Skorzystanie z metod opisanych na https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... plodnosci/ pozwala na zachowanie możliwości reprodukcyjnych, nawet w obliczu diagnozy, która jeszcze kilka lat temu automatycznie wiązała się z utratą płodności. Jest to ważny krok naprzód w obszarze onkologii i medycyny reprodukcyjnej, który daje pacjentom nową nadzieję.
ODPOWIEDZ