balsam do ciała!!

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
kasiulaś222

balsam do ciała!!

Post autor: kasiulaś222 »

Cześć dziewczyny! Chciałabym wam polecić naturalny balsam do ciala! Ostatnio zaczęłam korzystać z naturalnych produktów i odrzuciłam wszelki rzeczy typu nivea i moja skóra to pokochała! Polecam wszystkim : )Jakbyście mieli jakieś pytania. Piszcie śmiało. POzdrawiam i całuje :**

łatwe origami modułowe
łezka

Re: balsam do ciała!!

Post autor: łezka »

jesli chodzi o balsamy to nie mam jakiegos klopotu z wyborem, dla mnie najgorzej bylo dobrac sobie odpwiedni krem nawilazajcy do twarzy, jeszcze taki o dzialaniu przeciwzmarszczkowym, trafilam na https://bielenda.pl/katalog/royal-bee/1 ... bee-krem40 cos pieknego
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Viki »

A czy używacie czasami kosmetyków konopnych? Ja ostatnio widziałam, że na stronie internetowej https://hempking.eu/pl/olejowy-mus-kono ... go-lotosu/ można zamówić bardzo fajny, olejowy mus konopny do ciała o zapachu różowego lotosu, po całkiem atrakcyjnej, promocyjnej cenie ;) Tak więc polecam, jeśli lubcie takie naturalne kosmetyki ;)
grażyna

Re: balsam do ciała!!

Post autor: grażyna »

mam bardzo suchą skórę i problemem z zapaleniem mieszka włosowego, bardzo pomogły mi kosmetyki robione w aptece, w DOZ za nie płaciłam grosze, mają świetne składy i nie zawierają konserwantów _____________________________________________________________
Róża

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Róża »

grażyna pisze: ↑30 maja 2021, 21:41 mam bardzo suchą skórę i problemem z zapaleniem mieszka włosowego, bardzo pomogły mi kosmetyki robione w aptece, w DOZ za nie płaciłam grosze, mają świetne składy i nie zawierają konserwantów _____________________________________________________________
Naprawdę można zamówić sobie w aptece DOZ taki balsam? Farmaceutka może takie coś wykonać z naturalnych składników? Świetna sprawa, dziękuję za info.
L. Ciałko

Re: balsam do ciała!!

Post autor: L. Ciałko »

Ciało nawilżam naturalnymi produktami o dobrym, odżywczym składzie . Jest na rynku juz dostępny naturalny olej z opuncji firowej https://eranatura.pl/produkt/olej-z-opu ... nosc=15-ml na który bardzo długo czekałam. Dlaczego?Bo to naturalny botoks! W widoczny sposób wpływa na kondycję skóry - poprawia jej napięcie, gęstość i gładkość. Jest prawdziwym eliksirem młodości i pięknej skóry zamkniętym w buteleczce.
Kłaczek

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Kłaczek »

Balsamy to u mnie schodzą hurtowo. Używam wielu i zawsze mam w domu zapas kilku. Poza tym uwielbiam je używać po raz pierwszy i wypróbowywać nowości. Teraz mamy upały więc sporo żeli nawilżających schodzi. A na nie kosmetyki brązujące. Mam extra piankę brązującą Brasilian Body firmy Eveline, którą mogę polecić z czystym sumieniem, bo utrzymuje się na skórze kilka dni a do tego jak się ją w siebie wsmaruje to nie ma smug

Obrazek
oręta

Re: balsam do ciała!!

Post autor: oręta »

też regularnie używam balsamów do ciała, dzięki takiej codziennej pielęgnacji skóra jest bardzo sprężysta i gładka :) ja sięgam z reguły po kosmetyki, które dodatkowo silnie ujędrniają skórę, fajne jest na przykład to silnie ujędrniające mleczko do ciała z serii Slim Extreme z Eveline.
Kaśkaa23

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Kaśkaa23 »

Na szczęście dzisiaj bez większego problemu powinniście być w stanie znaleźć odpowiednie kosmetyki dla siebie. Moim zdaniem warto uwagi będą na pewno takie produkty jak chociażby naturalny balsam do twarzy, bo dzięki nim znacznie lepiej zadbacie o swoją cerę
Kłaczek

Re: balsam do ciała!!

Post autor: Kłaczek »

Najlepsze balsamy do ciała moim zdaniem produkuje Orientana. Te balsamy są w kostce! Pachną orientalnie, dobrze nawilżają skórę. Mogą okazać się wspaniałym prezentem. Teraz można je w sklepie orientana.pl tanio kupić :D :D :D
ODPOWIEDZ