problem z puszącymi się włosami

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
cędda

problem z puszącymi się włosami

Post autor: cędda »

na pewno są tu dziewczyny, które tak jak jak mają problem z puszącymi się włosami, jak sobi z tym radziccie? Mnie to doprowadza do sząłu, od paru miesięcy stosuję świadomą pielegnację ale i tak to nie daje aż tak dobrego efektu. Miałam nadzieje, że olejowanie pomoże ale i tak nic z tego, myślałam o zainwestowaniu w jakiś lepszy spzęt do układania włosów, bo codziennie suszę włosy na szczotce.
kręmka

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: kręmka »

Też mam ten problem, niedawno kupiłam sobie loko-suszarke Babyliss Hydro Fusion, jest super. Po suszeniu i modelowaniu włosów nie są naelektryzowane. Podoba mi się ten efekt, właśnie na czymś takim mi zależało i uważam, ze to była dobra inwestycja, polecam ci ten model
ąlka

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: ąlka »

cędda pisze: ↑24 lut 2021, 12:57 na pewno są tu dziewczyny, które tak jak jak mają problem z puszącymi się włosami, jak sobi z tym radziccie? Mnie to doprowadza do sząłu, od paru miesięcy stosuję świadomą pielegnację ale i tak to nie daje aż tak dobrego efektu. Miałam nadzieje, że olejowanie pomoże ale i tak nic z tego, myślałam o zainwestowaniu w jakiś lepszy spzęt do układania włosów, bo codziennie suszę włosy na szczotce.
Babyliss ma linię urządzeń hydro fusion, jest tam suszarka, loko-suszarka, obydwa urzadzenia maja podwójną jonizację, która sprawia, że są gładsze, mniej się elektryzują myslę ze przy twoim problemie sie sprawdzą

uprawa marihuany w szklarni
boguśka

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: boguśka »

Również miałam problem z ciągle puszącymi się włosami, dlatego zmieniłam kosmetyki, które teraz kupuję w Eko Aleja w Gdańsku. Zdecydowanie ten sklep jest najlepszy jeśli chodzi o produkty, które tutaj są dostępne. Są naprawdę bardzo skuteczne, a ich ceny nie są wygórowane
zbigniew22223ą

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: zbigniew22223ą »

Ja na szczęście takiego problemu nie mam i to na pewno jest bardzo dobrze. Sam na pewno o tym wątku jeszcze dzisiaj powiem mojemu bardzo dobremu kumplowi.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
żuśil1209

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: żuśil1209 »

cędda pisze: ↑24 lut 2021, 12:57 na pewno są tu dziewczyny, które tak jak jak mają problem z puszącymi się włosami, jak sobi z tym radziccie? Mnie to doprowadza do sząłu, od paru miesięcy stosuję świadomą pielegnację ale i tak to nie daje aż tak dobrego efektu. Miałam nadzieje, że olejowanie pomoże ale i tak nic z tego, myślałam o zainwestowaniu w jakiś lepszy spzęt do układania włosów, bo codziennie suszę włosy na szczotce.
stosuje jedwab :)
-
Klinika Stonava 1071

jodła kaukaska jak podlewac
cędda

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: cędda »

ąlka pisze: ↑22 lip 2021, 11:26
cędda pisze: ↑24 lut 2021, 12:57 na pewno są tu dziewczyny, które tak jak jak mają problem z puszącymi się włosami, jak sobi z tym radziccie? Mnie to doprowadza do sząłu, od paru miesięcy stosuję świadomą pielegnację ale i tak to nie daje aż tak dobrego efektu. Miałam nadzieje, że olejowanie pomoże ale i tak nic z tego, myślałam o zainwestowaniu w jakiś lepszy spzęt do układania włosów, bo codziennie suszę włosy na szczotce.
Babyliss ma linię urządzeń hydro fusion, jest tam suszarka, loko-suszarka, obydwa urzadzenia maja podwójną jonizację, która sprawia, że są gładsze, mniej się elektryzują myslę ze przy twoim problemie sie sprawdzą
kupilam sobie tą loko-suszarkę Babyliss, po tych paru miesiącach stosowania jestem bardzo zadowolona, wszystko działa jak nalezy, nie szarpie włosów, efekt długo się utrzymuje, można zrobić fryzurę w błyskawicznym czasie
Malinnka19

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: Malinnka19 »

Moim problemem są bardzo suche włosy, które okropnie się elektryzują i puszą. Próbowałam już wielu kosmetyków, ale nic nie działa. W końcu, po długim szukaniu, trafiłam na kosmetyki naturalne do włosów z olejem CBD i zauważyłam ogromną poprawę. Olej CBD to składnik, który zdobywa coraz większą popularność w kosmetyce. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, regenerującym i odżywczym, doskonale nadaje się do pielęgnacji bardzo suchych i zniszczonych włosów. Fajnie sprawdza się przy metodzie OMO (https://kosmetykigaja.pl/metoda-omo-czy ... nie/b_tjoj). Olej CBD pozyskiwany jest z konopi, które są bogate w liczne składniki odżywcze, w tym kwasy tłuszczowe omega-3, -6 i -9, witaminy A, C, E i B, a także przeciwutleniacze i minerały. Dzięki temu olej CBD działa na włosy nie tylko nawilżająco, ale także odżywczo i regenerująco. Skutecznie łagodzi swędzenie i podrażnienia skóry głowy, a także redukuje łupież. Kosmetyki do włosów z olejem CBD są bezpieczne i delikatne, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Ponadto, nie mają one działania uzależniającego i nie wywołują efektu psychoaktywnego, co oznacza, że można je stosować bez obaw o wpływ na funkcjonowanie organizmu. Podsumowując, jeśli borykasz się z problemem suchych, elektryzujących się i puszących włosów, warto spróbować kosmetyków naturalnych z olejem CBD. Dzięki swoim właściwościom odżywczym, nawilżającym i regenerującym, skutecznie poprawiają kondycję włosów i skóry głowy, jednocześnie nie szkodząc organizmowi.
sztalera

Re: problem z puszącymi się włosami

Post autor: sztalera »

Ja to naprawdę nie wiem, co zrobić. Mam duże niedobory witamin, ale nic nie mogę poradzić na to, tylko po prostu działać. No i jak już o tym mowa, to może powiecie mi, czy witamina d3 w pożywieniu jest naprawdę dostępna? Jeśli tak, to gdzie? Dajcie znać .
ODPOWIEDZ