wakacje

Luksusowe samochody, tuning, serwis - opinie, porady.
gość

wakacje

Post autor: gość »

Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: wakacje

Post autor: guminka »

Ja w temacie wakacji to bardziej martwię się tym, gdzie się wybrać. I tu zdecydowanie jak mam okazję to wybieram Gdańsk. Tu miasto mnie uzależnia, gdzie mogę godzinami spacerować po starym mieście. Tu też mam sprawdzony hotel Fama https://www.famagdansk.pl/, który jest raptem z 350metrów od pomnika Neptuna. Cena nie jest duża, a dodatkowo poza świetną lokalizacją oferują wysoki standard obsługi.
marcyś98

Re: wakacje

Post autor: marcyś98 »

gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie w przyszłym roku na wakacje?

___
https://tedxwroclaw.pl/tapety-geometryc ... obienstwa/
miś912

Re: wakacje

Post autor: miś912 »

marcyś98 pisze: ↑05 paź 2021, 0:33
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie w przyszłym roku na wakacje?
Może w góry?
___
chwytaki próżniowe
Błażej45

Re: wakacje

Post autor: Błażej45 »

gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Ogólnie nie pijam energetyków - nie smakują mi
___
radca prawny dzierżoniów
eluś912

Re: wakacje

Post autor: eluś912 »

marcyś98 pisze: ↑05 paź 2021, 0:33
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie w przyszłym roku na wakacje?
Może w góry?
___
wirtualne biuro Wrocław https://biurohello.pl/wirtualne-biuro-wroclaw.html
ośka912

Re: wakacje

Post autor: ośka912 »

eluś912 pisze: ↑22 paź 2021, 14:07
marcyś98 pisze: ↑05 paź 2021, 0:33
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie w przyszłym roku na wakacje?
Może w góry?
Może na Mazury?
___
http://eko-miszmasz.pl/
ośka912

Re: wakacje

Post autor: ośka912 »

marcyś912 pisze: ↑29 wrz 2021, 23:58
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie jedziecie?
Nie znam tego energetyka.
___
w Grudziądzu

sitodruk bochnia
łyki912

Re: wakacje

Post autor: łyki912 »

marcyś98 pisze: ↑05 paź 2021, 0:33
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 1:09 Wybieramy się z rodzinką na wakacje, przede mną długa trasa i zazwyczaj idzie przy tym dość duża ilość napojów energetycznych.NIestety źle się po nich czuje. W sklepie widziałam energetyk, na którym pisało że to suplement diety S8.Ktoś z was już go probował? Jakie są efekty?
Gdzie w przyszłym roku na wakacje?
Ja za granicę zamierzam pojechać.
___
świeca bożenarodzeniowa
kajaa

Re: wakacje

Post autor: kajaa »

Warto rozważyć każdą propozycję, bo jakby nie było jest wiele wyjątkowych miejsc, które warto odwiedzić. Przykładowo moim celem jest teraz Szklarska Poręba. Co do noclegu tutaj https://www.villaromantica.pl chcę zarezerwować sobie pokój, kojarzycie tą willę? Jest ładna i niedroga...
irisia

Re: wakacje

Post autor: irisia »

Jest wiele miejsc fajnych na wakacje, czy weekend. Zależy czego oczekujecie itd. Ja przykładowo chcę teraz postawić na Hotel Dr Irena Eriss https://www.drirenaerisspa.pl/polanica- ... akiety-spa , ponieważ można tam naprawdę cudownie wypocząć w Polanicy Zdrój w otoczeniu natury itd. Poza tym spodobał mi się dodatkowo pakiet spa.

północ południe youtube
vinna

Re: wakacje

Post autor: vinna »

A może tak warto byłoby coś dać sobie od życia i przykładowo wybrać się w jakieś całkiem inne miejsce, zagraniczne? Ja znalazłam tutaj https://travelpp.pl/wycieczki/nowy-jork/ super propozycje na wakacje w Nowym Jorku, co wy na to? Według mnie jest to niebywałe miejsce, a tak wakacje to byłoby coś...
k0bba-ziolkowski1

Re: wakacje

Post autor: k0bba-ziolkowski1 »

To brzmi jak świetny pomysł! Jednak ja chyba wolę wybrać się w miejsce, w którym będę mógł spokojnie odpocząć, znalazłem nawet fajny nocleg nad jeziorem mazury. To idealne miejsce, aby zrelaksować się w pięknym otoczeniu.
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: wakacje

Post autor: jackowa »

Jak myślicie? Czy wyjazd samochodem z wypożyczalni na wakacje to jest dobry pomysł? Ciągle słyszę że ktoś w ten sposób planuje spędzić wakacje i mi też się taki wyjazd zamarzył. Fajnie tak jechać w większym gronie i pod drodze zwiedzać różne ciekawe miejsca.
agnie

Re: wakacje

Post autor: agnie »

Jeśli o mnie chodzi, to ja jeżdżę tam, gdzie są po prostu pomosty pływające betonowe , ale wiecie, dlaczego? Bo przede wszystkim muszę się na spokojnie nastawić do tego, by działać. I w tym względzie wiem jednak, że najbardziej wartościową sprawą dla mnie będzie po prostu zrobić je u siebie. To, jak wiecie, będzie dla mnie budujące. Co wy na to?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:48

Re: wakacje

Post autor: kasiunia »

Gdzie jeździcie na wakacje? My bardzo lubimy miejsca gdzie jest woda tz. morze czy jeziora. Ostatnio ponownie odkryliśmy Mazury za sprawą naszej rodzinnej inwestycji. Co to takiego ? - to inwestycja w apartamenty właśnie na Mazurach. Po pierwsze jak wspomniałam to inwestycja a po drugie, to lokum , z którego o dowolnej dla nas porze możemy korzystać. To jak to sie mówi dwa w w jednym.
maryśkaa

Re: wakacje

Post autor: maryśkaa »

I super wiedzieć... Jak chodzi o mnie, to uwielbiam podróżować i coraz częściej wybieram zagraniczne rejony. Przykładowo teraz w planach mam wyjazd do wielkiej brytanii . Kiedyś byłam, ale dawno, dawno temu i nie pamiętam jaki tam planuje klimat itd. Także trzeba sobie wszystko odświeżyć.
ODPOWIEDZ