Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
TomaszDeł

Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: TomaszDeł »

Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na Wasze wskazówki i oczywiście dajcie znać jak to u Was wygląda ponieważ zależy nam żeby jednak biznes mógł się rozwijać i pod względem spraw rozliczeń nie było problemów. Jednocześnie nie tracąc mnóstwo czasu na kolejne procesy. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.
PawełM

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: PawełM »

TomaszDeł pisze: ↑08 lis 2021, 13:40 Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na Wasze wskazówki i oczywiście dajcie znać jak to u Was wygląda ponieważ zależy nam żeby jednak biznes mógł się rozwijać i pod względem spraw rozliczeń nie było problemów. Jednocześnie nie tracąc mnóstwo czasu na kolejne procesy. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.
My zdecydowaliśmy się postawić na Faktura Vat 2021 Standard od rafsoft. Ogólnie jak do tej pory spełnia nasze wymagania, jest stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna która też szybko odpowiada. Do tego jest możliwość korzystania z miesięcznej wersji próbnej do sprawdzenia.
TomaszKoł

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: TomaszKoł »

TomaszDeł pisze: ↑08 lis 2021, 13:40 Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na Wasze wskazówki i oczywiście dajcie znać jak to u Was wygląda ponieważ zależy nam żeby jednak biznes mógł się rozwijać i pod względem spraw rozliczeń nie było problemów. Jednocześnie nie tracąc mnóstwo czasu na kolejne procesy. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.
Jak najbardziej Faktura VAT 2021 od https://www.rafsoft.net/ jest dostępny w pełnej wersji testowej żeby się co do nich przekonać przez cały miesiąc. Do tego poprawnie działające wsparcie techniczne i wygoda pracy na co dzień w księgowości bo jak się okazuje nie tylko są w stanie pomóc jak Plik JPK, Listy i Raporty, czy także Fakturowanie z magazynem
TomaszDeł

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: TomaszDeł »

TomaszKoł pisze: ↑10 lis 2021, 14:00
TomaszDeł pisze: ↑08 lis 2021, 13:40 Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na Wasze wskazówki i oczywiście dajcie znać jak to u Was wygląda ponieważ zależy nam żeby jednak biznes mógł się rozwijać i pod względem spraw rozliczeń nie było problemów. Jednocześnie nie tracąc mnóstwo czasu na kolejne procesy. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.
Jak najbardziej Faktura VAT 2021 od https://www.rafsoft.net/ jest dostępny w pełnej wersji testowej żeby się co do nich przekonać przez cały miesiąc. Do tego poprawnie działające wsparcie techniczne i wygoda pracy na co dzień w księgowości bo jak się okazuje nie tylko są w stanie pomóc jak Plik JPK, Listy i Raporty, czy także Fakturowanie z magazynem

Dzięki za informacje, no to chyba nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć testowanie.
Wercia09

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: Wercia09 »

Do skutecznego fakturowania polecam gorąco program Faktura Small Business Standard: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-sm ... -standard/ Prosty program, ma bardzo przydatne funkcje i przede wszystkim jest na rynku od lat i został doceniony przez użytkowników. Mój brat z niego korzysta i bardzo jest zadowolony. Do prowadzenia nowoczesnego biznesu jak znalazł.
elkaaa

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: elkaaa »

No dobrze, dobrze, ale skoro tak - to jeszcze zerknijcie sobie tutaj https://optimax.biz.pl/obowiazkowa-e-fa ... od-2024-r/ . Macie tam istotny wpis na temat tego, jak wyglądać będzie fakturowanie do 2024 roku. Według mnie są tam napisane ważne rzeczy o których trzeba wiedzieć.
bajoszka

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: bajoszka »

Lepiej postawic na zintegrowany system comarch ktory zapewnia obsluge procesow ksiegowych, ksiag przychodow i rozchodow ale tez wspiera sklepy internetowe łódź czy aplikacje mobilne, w dzisiejszych czasach sprzedaz online to ogromny odsetek
Kazamat

Re: Program do skutecznego fakturowania - wskazówki

Post autor: Kazamat »

Wystawiając fakturę VAT dla niemieckiego klienta, należy pamiętać o dołączeniu numeru VAT zarówno sprzedawcy, jak i nabywcy. Jeśli transakcja dotyczy dostawy towarów lub świadczenia usług między krajami UE, konieczne jest zastosowanie mechanizmu odwrotnego obciążenia i wskazanie tego na fakturze. Dodatkowe informacje na temat szczegółów takiego rozliczenia można znaleźć na https://www.mistrzu.com/wymogi-niemieckiej-faktury-vat/ i prawidłowe oznaczenie transakcji odwrotnego obciążenia jest istotne dla prawidłowego rozliczenia VAT.
ODPOWIEDZ