Własny sklep online i system ratalny

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
PrzemekŁoz

Własny sklep online i system ratalny

Post autor: PrzemekŁoz »

Witam forumowiczów!
Nurtuje mnie jedno konkretne pytanie, a mianowicie prowadzę swój sklep online który otworzyliśmy na platformie shoper i wraz z rozwojem chcielibyśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i umożliwić im tak jak większość dużych sklepów płatności ratalne szczególnie w przypadku droższych produktów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Myslalem o iRatach, ktoś może mi wyjaśnić jak to działa, jakie byłyby koszty jego wdrożenia i też co o takich rozwiązaniach sądzą Wasi klienci?
iRaty.pl

Re: Własny sklep online i system ratalny

Post autor: iRaty.pl »

PrzemekŁoz pisze: ↑11 lis 2021, 10:27 Witam forumowiczów!
Nurtuje mnie jedno konkretne pytanie, a mianowicie prowadzę swój sklep online który otworzyliśmy na platformie shoper i wraz z rozwojem chcielibyśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i umożliwić im tak jak większość dużych sklepów płatności ratalne szczególnie w przypadku droższych produktów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Myslalem o iRatach, ktoś może mi wyjaśnić jak to działa, jakie byłyby koszty jego wdrożenia i też co o takich rozwiązaniach sądzą Wasi klienci?
Dzień dobry,
Nasza wtyczka iRaty jest bezpłatna, sklep nie ponosi żadnych kosztów. Jeśli chcą Państwo uruchomić moduł iRaty w swoim sklepie to można zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca Pozdrawiamy serdecznie!
ODPOWIEDZ