Strona 1 z 1

Problem z zaparciami

: 05 paź 2021, 10:13
autor: miśa
A ze zdrowiem naszych dzieciaczków ? bo ja jestem powiem wam w kropce bo moja córka od pewnego czasu ma takie zaparcia, że szok. Moja znajoma poleciła poleciła mi czopki , które są podobno świetne na takie zaparcia ale moje dziecko protestuje i nie pozwala na ich podanie. Co jeszcze można podać takiemu dziecku?

Re: Problem z zaparciami

: 23 paź 2021, 18:52
autor: złota
miśa pisze: 05 paź 2021, 10:13 A ze zdrowiem naszych dzieciaczków ? bo ja jestem powiem wam w kropce bo moja córka od pewnego czasu ma takie zaparcia, że szok.
Moje dziecko nie miało z tym problemów, ale za to siostrzeniec tak, zdarzyło się to kiedy zaczął chodzić do przedszkola a więc nowe otoczenie, stres, pewnie też trochę się wstydził no i zaczeły się kłopoty. Pamiętam że dopiero xenna balance junior pomogła.

Re: Problem z zaparciami

: 25 kwie 2022, 12:36
autor: Etna
Oj jesli chodzi o zaparcia to mielismy z nimi mocne przejścia. Pojawiły się u córki w wieku ok 4 lat akurat wtedy gdy poszła do przedszkola. Z dnia na dzien było coraz gorzej. Próbowalismy różnych sposobów: domowych, suplementów ale działały tylko na chwilę i po jakimś czasie problem znów powracał.
Koleżanka powiedziała mi o czopkach musujących przeznaczonych akurat dla dzieci. Kupiłam je i okazało się, że naprawdę działają. Mała pozwalała je sobie aplikować. Działanie już po kilku minutach więc szybko, ale nie gwałtownie. Pomagają również regulować wypróżnianie.