Strona 1 z 1

Najlepsze drzwi na rynku

: 24 paź 2019, 17:59
autor: Dwayn
Najlepsze drzwi zewnętrzne na rynku znajdziecie tylko tutaj http://www.eleganckie-drzwi.pl/ . Korzystało z tego kilka osób z mojej rodziny i wszyscy są zadowoleni. I nic dziwnego bo uzyskali niesamowity efekt z tak pięknymi drzwiami. Do dyspozycji macie różne materiały wykonania jak i wielkości. Znajdziecie tam dosłownie wszystko.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 27 paź 2019, 23:21
autor: misieczka94
Nie jest to coś co mnie interesuje. Z tego powodu nie mam tu dużej wiedzy.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 23 wrz 2020, 12:20
autor: oola
mi sie podobaja takie drewniane najbardziej

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 07 paź 2020, 16:00
autor: ręmika
ja też postawiłam na drewno :) drzwi zamówiłam w Kris Drzwi. Wszystko okej, zrobione zgodnie z przeslanymi przeze mnie wytycznymi, dostarczone w terminie. Jakościowo ok, cenowo też rozsądnie.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 20 paź 2020, 13:41
autor: endzel
No to ja ze swojej strony mogę polecić wam jeszcze drzwi techniczne, w szczególności te od https://www.novoferm.pl/drzwi-techniczn ... wewnetrzne Bardzo wysoka jakość i wytrzmałość w rozsądnej cenie. Mają spory wybór, różne wzory i kolory, także z pewnością uda wam się znaleźć coś dla siebie.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 23 kwie 2021, 13:03
autor: shót
Niestety, ale ja się na tym nie znam. Powiedzieć mogę Ci tylko, że ogólnie jest wiele firm, jakie warto mieć na uwadze. Okej, może dodam od siebie, ze przede wszystkim warto takie drzwi sprawdzić. Można też skorzystać z takiej usługi jak https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl ... na-zamkow/, ale to wasze osobiste doznania. Wydaje mi się jednak, że czasem się to przydaje.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 30 cze 2021, 1:36
autor: Mariusz Ś.
Szukasz dobrych i solidnych drzwi w Łodzi, które będą pasować do twojego wnętrza, a w dodatku takich, które zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną? Vrata https://vrata.pl/drzwi-lodz/ to na tą chwilę największy wybór w najlepszych cenach na rynku - a do tego profesjonalny montaż. Około 20 wzorów standardowych drzwi zewnętrznych oraz ponad 40 wzorów drzwi wewnętrznych wszystkie dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wyprodukowania indywidualnego wzoru.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 01 wrz 2021, 1:25
autor: AlojzyZiółkowska
Mariusz Ś. pisze: 30 cze 2021, 1:36 Szukasz dobrych i solidnych drzwi w Łodzi, które będą pasować do twojego wnętrza, a w dodatku takich, które zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną? Vrata https://vrata.pl/drzwi-lodz/ to na tą chwilę największy wybór w najlepszych cenach na rynku - a do tego profesjonalny montaż. Około 20 wzorów standardowych drzwi zewnętrznych oraz ponad 40 wzorów drzwi wewnętrznych wszystkie dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wyprodukowania indywidualnego wzoru.
Jest to jakieś rozwiązanie - ja jednak kieruje się w stronę https://www.luxuryproducts.pl/drzwi-eks ... trzne.html. Pasuje mi to bardzo mocno dlatego ja skuszę się na coś z tej oferty.

Re: Najlepsze drzwi na rynku

: 25 kwie 2022, 12:42
autor: etna
Całkiem niedawno musiałam wymienić drzwi wejściowe do mieszkania. Mieszkam w dużym bloku i hałasy dobiegające z klatki schodowej strasznie utrudniały nam funkcjonowanie. Najgorzej było wieczorem - ciagle coś słychać.
Kupilismy drzwi akustyczne z firmy KMT. Zakup okazał się strzałem w 10! Idealnie wyciszają mieszkanie. Są również bezpieczne - odporność na włamanie klasy 2.
dostępne w różnych kolorach i modelach więc my bez trudu dobralismy pasujace do mieszkania