Strona 1 z 1

kroladwokat.pl - polecacie?

: 14 maja 2020, 3:31
autor: Feliksa
Cześć, szukam opinii na temat kancelarii kroladwokat.pl. Ktoś z was może korzystał z ich pomocy i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 29 maja 2020, 19:20
autor: Augusta
Zgłosiłam się do Pana Adriana Króla, kiedy potrzebowałam porady w zakresie prawa rodzinnego i to był strzał w 10. Uzyskałam profesjonalną pomoc i wsparcie, także podczas procesu. To najlepsza kancelaria, jaką znam w Łodzi :)

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 08 lip 2020, 12:35
autor: pawlowy
Jako, że jestem ze wschodniej części Polski, niezmiennie korzystam z usług adwokat Lublin, Pani Karoliny Prożogo. Bardzo miła Pani, zawsze pozytywnie załatwia powierzoną jej sprawe.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 15 lip 2020, 18:02
autor: karola973
Długo szukałam osoby kompetentnej, ale w końcu znalazłam. Prawnik Lublin, to osoba do której zawsze moge się zwrócić z sytuacją, która wymaga porady prawnej

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 17 sie 2020, 12:26
autor: AdamPiotr22
Jak mam kogoś polecić, to zdecydowanie https://www.skilex.com.pl/prawo-pracy/ - świetny prawnik, doświadczony z ogromną wiedzą. Pomaga mi w sprawie związanej z mobbingiem. Dzięki niemu wierzę, że wygram sprawę i wszystko zakończy się po mojej myśli.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 26 paź 2020, 14:13
autor: michał100
Ja bardziej poleciłbym Ci Panią Prożogo. Adwokat z powołania oraz ze wspaniałym podejściem do klienta.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 06 lis 2020, 0:26
autor: Gelore
Nie znam niestety tej kancelarii. Ale ostatnio z koleżanką rozmawiałam na temat prawników to ona mówiła że najlepiej zgłosić się do https://gajda-adwokat.pl/ - kancelaria tego adwokata mieści się w Szczecinie, wiec jeśli jesteście z okolic to warto umówić się na spotkanie

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 17 lis 2020, 19:23
autor: aniamaś9
Z tej kancelarii akurat nie korzystałam ale myślę, że poza samym profesjonalizmem ważne aby taki adwokat miał serce i ludzkie podejście do sprawy.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 27 lut 2021, 17:40
autor: jeżowskiandrzej58
Bardziej polecałbym adwokat lublin Tomasz Nowak. Facet ma naprawdę bardzo dużą wiedzę w swojej dziedzinie i potrafi już na pierwszym spotkaniu wytłumaczyć wszystkie procedury itp. Ja skorzystałem z jego usług raz przy sprawie majątkowej natomiast gdyby nadarzyła się taka okazja, że musiałbym skorzystać z adwokata po raz kolejny to zdecydowanie skorzystam właśnie z jego usług.

różowy słoń meble ceny

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 02 kwie 2021, 10:47
autor: Tadeusz40 Bież
Szczerze polecam usługi adwokatów z KANCELARII ADWOKACKIEJ BIESZCZAD GÓRECKI. Kompetentni, rzeczowi i zaangażowani w prowadzone sprawy. Doskonale oraz sprawnie załatwiają każdy problem, koszty zawsze były znane z góry. Pełen profesjonalizm i jasna komunikacja z klientem. Oferują pomoc prawną online, co uważam za kluczowe w dobie pandemii. Współpraca z nimi to przyjemność.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 04 maja 2021, 11:49
autor: miłka
Ja po prostu szukałam z polecenia i tak do Pana Łukasza Węglowskiego, który kancelarię w Szczecinie prowadzi trafiłam. Strzał w 10 to był, bo naprawdę niesamowity człowiek i bardzo się w sprawę angażuje. Dla mnie najważniejsze to móc zaufać adwokatowi, to podstawa

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 10 maja 2021, 11:02
autor: łucja
Jeśli szukacie kogoś, kto przeprowadzi sprawę rozwodową polecam prawnik Toruń. Profesjonalne podejście i rzetelnie przygotowana strategia to jedne z wielu rzeczy wyróżniających Adwokat Aleksandrę Krawczyk-Głowacką. Sama powierzyłam jej moją sprawę i nie mogłam być bardziej zadowolona z rezultatu.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 02 cze 2021, 11:20
autor: Miśka83
A skąd ma być ten adwokat? Bo mi wydaje się, ze taka obsługa prawna najlepiej jak jest zorganizowana gdzieś blisko. Osobom z Krakowa mogę zostawić namiar na tę kancelarię http://www.migas-adwokat.pl/ . Solidni, rzetelni i z doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa. Wiem, że kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania warto więc odezwać się do nich.

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 11 paź 2021, 19:57
autor: Bażant
Niestety ja nie mam na ten temat zdania, gdyż nigdy akurat z tej oferty nie miałem okazji skorzystać czyli nie mogę się również wypowiedzieć. Za to na pewno polecam każdemu doskonały wpis https://www.bluo.pl/prawo/adwokat-a-rad ... st-roznica gdyż dzięki niemu bez problemów zrozumiemy jaka jest różnica pomiędzy adwokatem a radcą prawnym.

https://www.blogi.pl/artykul,skuteczne-pozycjonowanie-stron-internetowych-najwazniejsze-wskazowki,99.html

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

: 05 lis 2021, 19:28
autor: Kredka
Niestety ja nic na ten temat nie mogę powiedzieć, gdyż nigdy z usług tych nie miałam okazji skorzystać. Zresztą moim zdaniem również dość ważną sprawą jest to, abyśmy się samodzielnie w niektórych kwestiach dokształcali. Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z ciekawym artykułem http://www.finansor.pl/czym-sie-kierowa ... e-adwokata i muszę przyznać, że na ten moment już wiem czym należy kierować się przy wyborze adwokata. Może i mi ta wiedza w praktyce się przyda.