Jaki wózek wybrać?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Jaki wózek wybrać?

Post autor: Romek1 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki wózek będzie dla Was najbardziej optymalny, to powinniście zajrzeć na https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new W ten sposób będziecie w stanie dopasować odpowiedni wózek pod kątem Waszych potrzeb. Warto samemu przekonać się o tym, jakie stwarza to możliwości.

kwc 1911 6mm
Awatar użytkownika
sabrnagleisvig
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:09

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: sabrnagleisvig »

wózka nie wybrałam, zdecydowanie wolę własnie nosidełko od kinder hop, jest wygodniejsze, maluch jest spokojny i jak potrzebuje na szybko wyjść na zakupy czy na pocztę czy z psem, to model basic rewelacyjnie sie sprawuje.
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: jackowa »

A ja mam to i to, wózek się bardzo przydaje w każdej sytuacji dlatego postawiłam na bardzo uniwersalnego x-landera który daje radę w każdym terenie a jednocześnie jest lekki, bezpieczny i ma dobrą amortyzację
Awatar użytkownika
Szczypiorkowa
Posty: 34
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:59

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Szczypiorkowa »

Bardzo duży wybór wózków dziecięcych znajdziecie tutaj - https://www.sklep-smile.pl/ Bezpieczeństwo dziecka to kwestia priorytetowa więc koniecznie trzeba wybrać dobrze. Na wózku nie można oszczędzać.
Madzialena

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Madzialena »

jak zależy Wam na funkcjonalności, niskiej wadze a przy tym nowoczesnym wyglądzie to polecam OSIS z Cavoe :) sami go mamy od miesiąca i nie zamieniłabym go na żaden inny :) lekkie koła z pianki, niezła amortyzacja. Duży plus za teleskopowo wysuwaną rączkę, super ułatwienie dla wyższych rodziców.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:24

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: kropka »

Ja mam x-landera a one wręcz słyną z solidności, zwłaszcza ten terenowy x-move, ten wózek wszędzie wjedzie i łatwo podbija pod nawet bardzo wysokie krawężniki a do tego ma duży kosz zakupowy, jak idę do sklepu to całe zakupy łącznie z pampersami tam zmieszczę!
wózek34

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: wózek34 »

Wózki które są lekkie i łatwe w składaniu jak również te masywniejsze z napędem są na Wózki inwalidzkie taki wózek ma odchylane oparcie do 140 stopni, więc dziecko może się zdrzemnąć w wózku, co jest wygodne dla rodziców. Polecam bardzo bo korzytsam sam z takiego wózka i jest łatwy w obsłudze, jest lekki i można go łatwo złożyć i włożyć do bagażnika.
ODPOWIEDZ