kosmetyki

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Juluś23

kosmetyki

Post autor: Juluś23 »

Witam, wiecie o tym, że na https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... zywki.html możecie kupić szampony i odżywki do włosów? Jeśli nie wiedzieliście o tym to koniecznie odwiedźcie ten sklep i zapoznajcie się z ich ofertą. A Wy skąd kupujecie kosmetyki?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: kosmetyki

Post autor: Viki »

A jeśli chodzi o kosmetyki dla niemowląt, to jakie możecie polecić? Czy mieliście okazję używać jakiś produktów marki Mustela? Ja widziałam ostatnio w jej ofercie na stronie internetowej https://www.mustela.pl/delikatny-szampon-dla-dzieci między innymi delikatny szampon dla dzieci. Co o nim sądzicie? Warto go kupić?
Cebulka_ŚŁ

Re: kosmetyki

Post autor: Cebulka_ŚŁ »

Na tej stronie https://www.oto-samochody.pl/pielegnowa ... ona-skore/ jest naprawdę fajny artykuł o pielęgnacji cery. Poczytajcie sobie. Odpowiednia pielęgnacja, codzienna da na pewno zadowalające efekty. Ważny jest też skład kosmetyków, im krótszy tym lepszy.
Paneśka

Re: kosmetyki

Post autor: Paneśka »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości w zakresie szamponów do włosów to tutaj na pewno warto zajrzeć także do oferty przygotowanej przez https://davines.pl/produkty/szampon/ gdzie znajdziecie naturalne szampony w kostce. Ja na przykład stosuję VOLU dodający objętości włosom cienkim lub wiotkim. Delikatnie oczyszcza włosy, zapewniając im miękkość i lekkość. Warto się zastanowić i co najważniejsze znaleźć jak najlepszą opcję dla swoich pięknych i niełamliwych włosów ;)
ODPOWIEDZ