nietrzymanie moczu

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sabrnagleisvig
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:09

nietrzymanie moczu

Post autor: sabrnagleisvig »

Jak radzicie sobie z tego typu problemem ?
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Paweł »

Słyszałem, że są na to jakieś specjalne zabiegi.
Awatar użytkownika
patryckrozgwiazda
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:15

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: patryckrozgwiazda »

Tak, w szpitalu Mazovia nawet robią tego typu zabiegi. Wiem, ze moja kobieta miała własnie konsultację a potem zabieg, bo miała taki problem, ze aż nosiła pieluchomajtki, teraz już problemu nie ma, ale kiedyś to był dramat jak sobie przypomnę.
Patiśśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Patiśśka »

Witajcie. Jakie są metody leczenia nietrzymania moczu? Terapia rehabilitacyjna czy od razu kierują na jakieś zabiegi? Mam konsultację, ale dopiero za kilka tygodni. Na razie kupiłam sobie wkładki i podkłady na łóżko nieprzemakalne https://inkontynencja.eu/25-ochrona-lozka. Mam nadzieję, że to wystarczy. Chyba nie mogłabym się przemóc, żeby założyć pieluchomajtki!
Szłania

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Szłania »

sabrnagleisvig pisze: ↑15 lut 2020, 15:37 Jak radzicie sobie z tego typu problemem ?
Fakt, są zabiegi. Ale przede wszystkim trzeba zdiagnozować przyczynę problemu. Na pewno warto się zaopatrzyć we wkładki chłonne, w dozie można dostać próbki takich z Teny, do sprawdzenia, jaki rodzaj i rozmiar odpowiada nam najbardziej.
mięta

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: mięta »

Szłania pisze: ↑12 cze 2021, 0:41
sabrnagleisvig pisze: ↑15 lut 2020, 15:37 Jak radzicie sobie z tego typu problemem ?
Fakt, są zabiegi. Ale przede wszystkim trzeba zdiagnozować przyczynę problemu. Na pewno warto się zaopatrzyć we wkładki chłonne, w dozie można dostać próbki takich z Teny, do sprawdzenia, jaki rodzaj i rozmiar odpowiada nam najbardziej.
czy te próbki są darmowe? Trzeba poprosić farmaceutę czy gdzies są w DOZ wylożone?
ODPOWIEDZ