Usg - prywatnie w Wawie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
póćka

Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: póćka »

Jak w temacie - poszukuję kliniki gdzie mogę zrobić na szybko i w mairę przytępnie cenowo usg. Interesuje mnie Warszawa
Czy możecie doradzić, gdzie Wy mieliście wykonywane? Takich klinik jest wiem, dużo ale bazuję na kontaktach z polecenia dlatego Was wolałam dopytać
śnieżyca

Re: Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: śnieżyca »

Póćka, na pewno dobre usg wykonasz w placówce MULTI MED w Warszawie. Ja jestem stałą pacjentką tej kliniki (nawet rezonans magnetyczny u nich miałam ale to już poza tematem). Generalnie każdemu polecam, bo dbają o pacjenta – krótkie terminy wizyt, dokładne badania nowoczesnym sprzętem, świetni lekarze. Nic dodać, nic ująć.
kaśka major

Re: Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: kaśka major »

Na prywatne usg w Warszawie jak @śnieżyca chodzę do Multimed na Grochowską. Już badałam tam tarczycę, regularnie mam usg dopochwowe (raz na rok), syn miał też badanie jąder. No i co mogę powiedzieć – profesjonalnie, kadra na wysokim poziomie, cenowo też ok. Nic dodać, nic ująć.

plus gsm faktury online
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: melpomena »

Przeprowadzilam sie niedawn do Warszwy i szukam dobrej kliniki (duzo tego na rynku) gdzie moge zrobic kmpleksowo usg kobiece - piersi i ginekologiczne. Moze jakos w pakiecie wyszloby taniej. Grunt zeby terminy byly w miare szybkie, a lekarze w porzadku.
Gdzie polecacie??
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: jackowa »

Jeśli chodzi o USG ale takie które się wykonuje w diagnostyce endometriozy to najlepiej je zrobić w szpitalu medicover, są tam też specjaliści którzy zajmują się leczeniem endometriozy i wykonują nawet wielogodzinne, skomplikowane zabiegi
Ela

Re: Usg - prywatnie w Wawie

Post autor: Ela »

Zależy w jakiej dzielnicy. Jeśli mieszkasz blisko Sadyby, to zobacz może w cmsadyba.pl/zakres-uslug/. Może tam będą takie badania, jakich potrzebujesz.
ODPOWIEDZ