sukienki na jesień

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Awatar użytkownika
alfie
Posty: 34
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:33

sukienki na jesień

Post autor: alfie »

Hejka. Zbliżają się dni coraz bardziej chłodne i pora już troszkę pozmieniać swoją garderobę. A że lubię chodzić w sukienkach dlatego też poszukuję jakiś fajnych i gustownych sukienek na tę porę roku. Ale nie wiem co będzie w tym roku modne na tę porę. Widziałam bardzo fajne sukienki na Czarne sukienki - Ceneo.pl. Tylko nie wiem na jaki fason się zdecydować. A wy jaką sukienkę byście wybrały?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: sukienki na jesień

Post autor: Viki »

A czy nosicie halki pod sukienkami? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://mewa24.pl/376-halki-damskie-pod-sukienki, gdzie znajdziecie dobrej jakości, a wcale niedrogie halki w różnych rozmiarach. Ja już kilka razy zamawiałam coś z tego sklepu i za każdym razem byłam zadowolona stosunek ceny do jakości jest tam naprawdę bardzo dobry ;)
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:16

Re: sukienki na jesień

Post autor: anulka30 »

Wiele ciekawych sukienek znajdziesz również na jesień w sklepie internetowym na sukienki.pl . Mają tam szeroki wybór, dobrej jakości dzianiny różnych fasonów. Czasem warto szukać takich ciekawych ubrań. Ja lubię w sieci kupować, bo nie mam czasu po sklepach gonić za takimi ubraniami.
ODPOWIEDZ