Badanie wzroku

Smartfony, komputery, zegarki.
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Badanie wzroku

Post autor: juri8200 »

Pochwalcie się, jak często wykonujecie badanie wzroku. Czy zdarza się Wam zapominać i na kontrolę chodzić, co kilka lat? Wiem, że jest wiele takich przypadków, ale nie można tak robić! Polecam Wam doczytać sobie na stronie https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online dlaczego badanie jest takie ważne i można online wykonac sobie test, ale nie zastępuje on wizyty u okulisty.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Badanie wzroku

Post autor: Paweł »

Muszę przyznać,że faktycznie należę do osób które lekarzy (a więc i okulistów) nie odwiedzają profilaktycznie a jedynie gdy pojawi się konieczność. Będę chyba musiał zmienić podejście, bo zacząłem obawiać się o swój wzrok. U mojego ojca okulista niedawno wykrył zaćmę, z poradnika na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zacma dowiedziałem się z kolei , że ta choroba może być dziedziczona. Stąd właśnie ten cykor. Planuję zatem wybrać się niedługo na badanie wzroku, w końcu to nie boli, a przynajmniej będę miał pewność, czy wszystko w porządku, a jeśli (odpukać w niemalowane) nie, leczenie uda się wtedy wdrożyć od razu.

https://nzozrevita.pl/blog/gdyby-tak-nikt-sie-nie-odchudzal

Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Badanie wzroku

Post autor: Markiz De Sade »

Jeśli potrzebujecie pomocy w kwestii swojego wzroku to polecam również zajrzeć na stronę https://www.hoyavision.com/. Jeśli chodzi o dobór szkieł to nie mają sobie równych!

Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: Badanie wzroku

Post autor: nazgul »

Wiecie co z oczami to różnie bywa, to jest zdradliwe :) Ja osobiście poszłam do kliniki mega lens do dr Czubaka. Dr Czubak szybko zdiagnozował zaćmę, do tego dodatkowo zrobił mi operację zaćmy i wszystko jest już ok. operacja przebiegła w miare spokojnie i szybko.

Dżesika

Re: Badanie wzroku

Post autor: Dżesika »

Oczywiście, że tak! Liczy się przede wszystkim to, byscie zawsze dobierali takie rozwiązania, które mogą być dla Was szczególnie adekwatne. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że na przekrwione oczy bardzo fajnie zadziałać mogą takie preparaty https://ktomalek.pl/produkty-przeciwale ... czu/k-41/1 Najlepiej już teraz przyjrzyjcie się im bliżej.

Patryś82

Re: Badanie wzroku

Post autor: Patryś82 »

Badanie wzroku jest ważne, ale warto wspomnieć, że okuliści powinni mieć do tego odpowiedni sprzęt. Np. na stronie https://www.mdt.pl/ znajdziecie sklep, z którego można kupić sprzęt okulistyczny, sprzęt do chirurgii oka oraz sprzęt do diagnostyki oka w naprawdę przyzwoitych cenach.

Kaśkaa23

Re: Badanie wzroku

Post autor: Kaśkaa23 »

Faktycznie, to bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze reagowali jak najszybciej na tego typu problemy. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zauważycie u siebie jęczmień na oku, to warto podjąć odpowiednie leczenie u specjalisty. Dzięki temu nie narażacie się na dodatkowe problemy.

pomoc biurowa zarobki

ODPOWIEDZ