Garaż monitoring?

Luksusowe samochody, tuning, serwis - opinie, porady.
Adaś

Garaż monitoring?

Post autor: Adaś »

Myślicie, że warto zainwestować w monitoring do garażu? Nie o to chodzi, że mam tam jakieś wielkie kokosy, ale jednak jest kawałek od domu i nie bardzo mam oko na ten budynek. Ktoś z Was ma monitoring tylko w takim miejscu?
Kajoń

Re: Garaż monitoring?

Post autor: Kajoń »

Adaś pisze: ↑08 lis 2020, 18:03 Myślicie, że warto zainwestować w monitoring do garażu? Nie o to chodzi, że mam tam jakieś wielkie kokosy, ale jednak jest kawałek od domu i nie bardzo mam oko na ten budynek. Ktoś z Was ma monitoring tylko w takim miejscu?
Według mnie jeśli jednak szukacie przede wszystkim porządnego systemu do monitoringu domu no to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę orllo u których znajdziecie wygodne rozwiązania bezprzewodowe. Jak na przykład GoodCAM Z12 https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-wifi ... m-z12.html która ma jednak skuteczny i jednocześnie dobrze wykonany tryb nocny, 5x zoom optyczny i oczywiście alarm dźwiękowy oraz świetlny z rozdzielczość obrazu 3 Mpix

formularz vzm 1 pobierz
awa

Re: Garaż monitoring?

Post autor: awa »

Adaś pisze: 08 lis 2020, 18:03 Myślicie, że warto zainwestować w monitoring do garażu? Nie o to chodzi, że mam tam jakieś wielkie kokosy, ale jednak jest kawałek od domu i nie bardzo mam oko na ten budynek. Ktoś z Was ma monitoring tylko w takim miejscu?
Jak kto potrzebuje, to okej, powinien sobie kupić, ale nie zawsze to tak działa. Ja jednak podpowiem, że moim zdaniem należy pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu, takim jak pompy hydroforowe. Dzięki nim czyszczenie i inne takie sprawy będą łatwe i bezproblemowe. Co wy o tym myślicie?

mufa kablowa zrm
Mośka121

Re: Garaż monitoring?

Post autor: Mośka121 »

Myślę. że powinniście zainteresować się ofertami na garaż blaszany to teraz bardzo popularne i polecane rozwiązanie. Takie garaże są solidne i wytrzymałe. Myślę, że warto w nie zainwestować.
ODPOWIEDZ