Samochody zastępcze

Luksusowe samochody, tuning, serwis - opinie, porady.
Beńek

Samochody zastępcze

Post autor: Beńek »

Zastanawiam się, jak wygląda sytuacja po wypadku samochodowych - czy kancelaria odszkodowawcza pomaga w uzyskaniu samochodu? Chodzi mi o samochody zastępcze, dajcie proszę znać.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Samochody zastępcze

Post autor: melpomena »

Nie korzystałam ale, warto sprawdzić warunki ubezpieczenia w kilku firmach (może jedynie w przypadku OC możemy kierować się jedynie ceną - żeby była jak najniższa). W wielu przypadkach z pozoru takie same warunki ubezpieczenia mogą różnić się niby małym szczegółem,
kropeczka

Re: Samochody zastępcze

Post autor: kropeczka »

Samochody zastępcze z oc sprawcy to jest bardzo dobre rozwiązanie dla tych których samochód na skutek kolizji trafia do naprawy. Wtedy właśnie można wnioskować o takie auto między innymi na tej stronie https://zastepczy.org/tu/tuw-samochod-zastepczy-z-oc/
Kifczoć

Re: Samochody zastępcze

Post autor: Kifczoć »

Właśnie zaaplikowałem folię ochronną na moje nowe auto i jestem pod wrażeniem efektów! DarkGlass wykonał świetną robotę, a moje auto wygląda teraz jak nowe, bez żadnych rys czy uszkodzeń. Dodatkowo, zyskałem spokój ducha, wiedząc że jest ono teraz chronione. Polecam wszystkim, którzy dbają o swój pojazd! Folie ochronne na samochód
ODPOWIEDZ