Polecany probiotyk

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
kłodka

Polecany probiotyk

Post autor: kłodka »

Na jakie probiotyki warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka po antybiotykoterapii? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się tutaj podjąć racjonalną decyzję i jednak zapewnić im odpowiednie wsparcie na co dzień, aby nie poddawały się infekcjom i chorobom. Pomożecie?
Awatar użytkownika
kreska
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:30

Re: Polecany probiotyk

Post autor: kreska »

Moim zdanie zdecydowanie warto pytać o odpowiednie probiotyki lekarza. Ja na przykład dostałam proctolact czyli probiotyk proktologiczny. Można go nawet stosować nie tylko przy antybiotykach ale też profilaktycznie np. przed zabiegami w obrębie odbytu.
lubiś

Re: Polecany probiotyk

Post autor: lubiś »

Sprawdź sobie koniecznie Narum Fast. Moim zdaniem to jest bardzo dobry probiotyk, który świetnie sprawdza się w funkcji 'ochrony' jelit na przykład podczas antybiotykoterapii. Ma bardzo dobry skład o wiele bogatszy od takich polecanych i najczęściej dostępnych w aptekach.
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Polecany probiotyk

Post autor: jackowa »

kreska pisze: ↑24 lip 2021, 12:16 Moim zdanie zdecydowanie warto pytać o odpowiednie probiotyki lekarza.
Myślę że odpowiednim probiotykiem będzie zdecydowanie multilac baby jeśli chodzi o dzieci, bo u nich różnie bywa z jedzeniem kiszonek, kefirów, jogurtów czy maślanki, a właśnie tam są naturalne probiotyki, które uzupełniają florę jelitową
ODPOWIEDZ