spadki pomoc prawna Gdańsk

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Miś

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Miś »

Hej. Znacie może kogoś, kto ma doświadczenie w prawie spadkowym? Akurat potrzebuje kogoś naprawdę sprawdzonego, ponieważ mam niemałe problemy w rodzinie po śmierci mojej babci, która zostawiła całkiem pokaźny spadek. Jeżeli znacie taką osobę, która działa na terenie Gdańska, to będę wdzięczna za polecenia
Liś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Liś »

Wiesz co, niestety nie mam żadnych znajomości w zakresie prawa spadkowego. Niestety sama przygotowuje się do spotkania ze swoją rodziną w sprawie Testamentu, co na pewno nie będzie ani przyjemne ani łatwe. Wiadomo że jak chodzi o pieniądze, to każdy nagle przypomina o swoim istnieniu.
Krówka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Krówka »

Jeśli chodzi o prawo spadkowe, to ja korzystałam z usług pana Michała Mindykowskiego. Poleciła mi go moja koleżanka i nie żałuję, że się do niego zgłosiłam. Mecenas ma ogromną wiedzę w tym temacie, która pozwala mu na swobodne działanie na sali sądowej. Dzięki niemu, cała historia ze spadkiem poszła bardzo szybko w niepamięć.

radarowe czujniki ruchu
Kasieńka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kasieńka »

Sama niedawno otrzymałam spadek pod dziadku, ale nie chciałam go przyjąć, bo okazało się, że mieszkanie ma duże długi. Nikt nie chce spłacać czyichś długów, dlatego poszukałam pomocy u mecenasa. Poszłam do http://www.mindykowski.pl/ . Mecenas działa w Gdańsku i okolicach. Pomógł mi, a sprawa nie trwała długo, więc warto skorzystać z pomocy.

clp-300n toner
ODPOWIEDZ