Witryna online

Promocje, okazje, rabaty.
Awatar użytkownika
maczek
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:11

Witryna online

Post autor: maczek »

Hej polecicie jakas firme zajmujaca sie tworzeniem stron internetowych? potrzebujemy witryny online dla naszej firmy :)
Awatar użytkownika
Karucha
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:18

Re: Witryna online

Post autor: Karucha »

Każda firma już na samym początku powinna zadbać o porządną stronę internetową. Najlepiej stworzyć sobie za pośrednictwem na przykład https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/ Dzięki temu strona będzie naprawdę dobrą wizytówką biznesu w sieci
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Witryna online

Post autor: jaimojlolo »

Natomiast mi koleżanka ostatnio powiedziała o stronie internetowej pokato, gdzie można wystawić ogłoszenia w zakresie „ kupię sprzedam . Znasz ten portal? Jest to bardzo fajne miejsce, gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju oferty z całej Polski. Nie tylko firmowe, ale i również prywatne. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz tam wystawić ogłoszenie za darmo. Jest to naprawdę opłacalne.
Awatar użytkownika
Kokiii
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 13:37

Re: Witryna online

Post autor: Kokiii »

Na pewno interesuje Ciebie nowoczesna strona firmowa nastawiona na optymalizację. Warto sprawdzić ofertę od Prodesigner. Tworzenie stron firmowych to ich sztandarowa usługa. Możesz zamówić sobie profesjonalne, dedykowane rozwiązanie dla firmy, jak również szybkie wdrożenie gotowego firmowego szablonu. Na pewno profesjonalnie stworzona strona firmowa pomoże Ci szybko rozwinąć Twój biznes.
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Witryna online

Post autor: jaimojlolo »

Prowadząc własną działalność warto będzie zainteresować się serwisem jakim jest https://goidea.pl/filemaker.php na którym możesz postawić własną aplikacje firmową do różnych zadań. Taka aplikacja mogłaby np odpowiadać za kampanie marketingowe oraz ułatwiać wymianę pomysłów między pracownikami.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Witryna online

Post autor: misia »

No pewnie, że dobra firma ma swoją witrynę online, ale jeśli jej nie masz, albo chcesz ją tylko do rozgłosu stworzyć, to wykorzystaj darmowe ogłoszenia , wyjdzie to dla Ciebie lepiej. Sie też tam za darmo ogłosiłam i na razie mam dosyć dużo klientów. Nie każdy mnie szanuje, ale niektórzy owszem.
Maćko

Re: Witryna online

Post autor: Maćko »

Warto szukać pracy na witrynach online. Ostatnio wiele ciekawych propozycji różnych widziałam na https://pracalekarza.pl/specjalizacja/psychiatria/ . Mają tam mnóstwo ofert godnych uwagi , bo teraz takie kierunki są bardzo porządane na rynku pracy.

vomax gliwice
ryć

Re: Witryna online

Post autor: ryć »

:>
wyć

Re: Witryna online

Post autor: wyć »

;)
bóbr

Re: Witryna online

Post autor: bóbr »

Jeśli chodzi o zakupy w sieci to bardzo ciekawą opcją są też ogłoszenia online. Korzystacie z portali z takimi ogłoszeniami? Ja czasem zaglądam do internetu bo można znaleźć naprawdę korzystne oferty.
ODPOWIEDZ