Biuro rachunkowe i księga przychodów

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 14:59

Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Lenka »

Witam! Polecam bardzo serdecznie zapoznać się z biurem rachunkowym MG Projekt i jego ofertą. Zajmuje się prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także prowadzeniem dużej i małej księgowości. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Viki »

Tak naprawdę bez względu na to, które biuro rachunkowe będzie prowadziło księgowość Waszej firmy, na pewno warto się zdecydować na nowoczesny system do zarządzania dokumentami, o którym mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Dzięki niemu wiele procesów księgowych będzie zachodziło szybciej i sprawniej, a to może nawet wpłynąć na ograniczenie kosztów w Waszych firmach :)
Awatar użytkownika
Kifcza
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:10

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Kifcza »

U nas się sprawdziło oddelegowanie tych rzeczy do biura rachunkowego z Wrocławia własnie - https://superksiegi.pl/ Zajmują się wszystkim od a do z i jestem spokojna o rachunki firmowe. Ja nie mam do tego głowy i jak zajmują się tym specjaliści to czuje się pewniej
ława

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: ława »

Księgę przychodów i rozchodów, ryczałt, środki trwałe można rozliczać samemu poprzez program księgowy
skkkkŻ

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: skkkkŻ »

Dobrze prowadzona księgowość w firmie to podstawa. Najlepiej powierzyć księgowość firmie zewnętrznej bo wtedy nie trzeba będzie tworzyć nowego miejsca pracy, płacić za szkolenia itd. Profesjonalne biuro rachunkowe ogarnie wszystko jak trzeba. Fajny w celu weryfikacji ewentualnych błędów w zeznaniu jest program do faktur jpk . Ogranicza ryzyko kontroli podatkowej m.in. w wyniku powtarzających się błędów w plikach wysyłanych do Ministerstwa Finansów
WiktorĆ

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: WiktorĆ »

Jeśli ktoś z Was jest z województwa śląskiego to polecam biuro rachunkowe MDA. Siedzibę mają konkretnie w Mysłowicach. Księgowość w firmie to poważny temat i tak też trzeba do niego podejść. Najlepszą opcją będzie powierzyć jej prowadzenie profesjonalnemu biurowi rachunkowemu.
Miłosz

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Miłosz »

Melpe to nowoczesne oprogramowanie do faktur. Zapewnia bezpieczeństwo danych, stałe i bezpłatne aktualizacje, wsparcie przez e-mail lub telefon na każdym etapie używania programu, program jest również ciągle ulepszany tak, aby ułatwiał pracę przedsiębiorcą. Można również skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego, w celu przetestowania funkcjonalności programu, jeżeli po tym czasie zakupisz program, wszystkie wprowadzone dane zostają do Twojej dyspozycji, a cena miesięczna to jedyne sześć złotych miesięcznie.
Czesław

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Czesław »

Dla mnie księgowość we Wrocławiu prowadzi firma Inpensa. Dlatego nie muszę się niczym przejmować, moim znajomi z branży, którzy zdecydowali się na samodzielne prowadzenie księgowości, ciągle mają jakieś problemy, o czymś zapominają, a to skutkuje często wysokimi karami, które ja wolę omijać szerokim łukiem.
Zuzannał

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: Zuzannał »

o widzę że pan Czesław z Podlasia bo i we Wrocławiu pisze klasycznym "dla mnie". Poważniej to jestem podobnego zdania. Dla firmy znacznie optymalniejsze jest korzystanie z dobrego biura księgowego niż próba księgowości we własnym zakresie. Oczywiście mówię tu o podmiotach w których nie występuje dział księgowości. Sama spotkałam się z sytuacjami gdzie znajomi najpierw próbowali księgowości we własnym zakresie by po pewnym czasie gdy ich firma zaczęła się rozwijać przeszli pod skrzydła biura księgowego Solvis
kartoś

Re: Biuro rachunkowe i księga przychodów

Post autor: kartoś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/

oredzie ostrzezenie
ODPOWIEDZ