Najlepszy fotograf Wrocław

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
milenka92
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:38

Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: milenka92 »

Chcę was zapytać o opinie, który fotograf we Wrocławiu zrobi fajną sesję zdjęciową dla rodziny z dwójką małych dzieci. Chciałabym z mężem mieć fajną pamiątkę na przyszłość, gdy już dzieci podrosną. Wiele dobrego słyszałam o http://klapkowscy.com/. Ich projekty wyglądają ciekawie. Sesje nie są sztampowe i potrafią zrobić bardzo ciekawe ujęcia. Co o nich sądzicie? Czy taka sesja to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: Paweł »

Myślę, że dobry, a pamiątkę w postaci ładnych zdjęć warto mieć.
Awatar użytkownika
kwadracik
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:44

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: kwadracik »

O kurczę jeśli chodzi o Wrocław to nie znam żadnego dobrego fotografa. Za to sama poszukuję fotografia ślubna gliwice gdyż za jakiś czas wychodzę za maż i dlatego też już teraz chcę znaleźć dobrego fotografa by móc już teraz sobie zarezerwować takiego na wesele. Zależy mi na takim który będzie wiedział jak podejść weselników i by nie było czuć jego zbytniej obecności. A Wy jak szybko znaleźliście takiego fotografa?
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: nazgul »

Ja mogę polecić dobrego fotografa własnie z Warszawy, ja już mam rezerwacja sesja wizerunkowa https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-wizerunkowa bo na takie konkretne i świetne działania trzeba nawet sobie zabukować miejsce, dzisiaj każdy dobry fotograf jest rozchwytywany i ciężko się dostać, więc jak potrzebujecie jakiejś sesji, to śmiało rezerwujcie :)
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: misia »

Niedawno moją koleżankę interesowała fotografia ślubna kraków i wiecie, kogo wybrała? Pana Marcina Orzołka. Ma on naprawdę szerokie pojęcie w temacie fotografii, zna niecodzienne sposoby fotografowania, a także z każdego zdjęcia robi prawdziwe cudo. Z nim na pewno będziecie zadowoleni, wystarczy obejrzeć jego portfolio.
Awatar użytkownika
grzegorzgran
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: grzegorzgran »

Zdecydowanie polecam Bielak Studio, to idealny fotograf na sesję ślubną, nie jest z Wrocławia, ale bez problemu dojeżdża
Awatar użytkownika
Alma81
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2020, 11:11

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: Alma81 »

Jeśli chodzi o fotografa na wesele to nam polecono w lokalu gdzie organizowaliśmy przyjęcie w Glamour. Fajne miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej. Bliziutko jest Urząd Stanu Cywilnego ,mozna przejsc piechota. Serwuja smaczne jedzenie, można menu wybrać według własnego uznania. I tam polecono nam zarówno fotografa jak i zespół. Fotograf się sprawdziła zrobił piękne zdjęcia.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: ranczo »

Wiesz, co Ci powiem? Wpisz w google hasło fotograf ślubny śląsk , a na pewno wyskoczą Ci również propozycje z Wrocławia. Ja mogę powiedzieć tak - jeśli się nie boicie kosztów i do tego chcecie mieć reportaż ślubny z prawdziwego zdarzenia, napiszcie do Marcina Orzołka. On wykonuje takie sesje. Na pewno będziecie zadowoleni.
Wituś013322

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: Wituś013322 »

Według mnie warto rzucić okiem na https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-wroclaw Ten fotograf ślubny wykonuje profesjonalne sesje z niezłym wyczuciem estetyki, więc na pewno będziesz zadowolony ze skorzystania z jego usług.
śśa

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: śśa »

nie znam, nie pomoge
korzeń

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: korzeń »

Waham się, co mam zrobić. Bo tak - niby wesele i przyjęcia nie są w ogóle jakoś tak specjalnie organizowane, ale z drugiej, nie chcemy czekać. Przeglądamy już, które sale weselne śląsk przyjmują gości i gdzie mamy się udać, żeby wszelkie formalności w ogóle zorganizować. Mam nadzieję, że wszystko się uda, chociaż w 75% jak planujemy. Oby tak było.
poleć

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: poleć »

W sumie nie jestem z tych okolic, ale z Krakowa i wiem, że tutaj Express Fotka zdjęcie do paszportu expressfotka.pl i innych dokumentów robi w kilka chwil. Tak naprawdę możemy do nich podejść, a za 10 minut wyjść ze zdjęciami. Tak patrząc na to, co było kiedyś, to to naprawdę jest ekspres ;) .
wajś

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: wajś »

No dobrze, a co powiecie o Marcinie Orzołku? Jego fotografia ślubna podobno jest jakimiś nagrodami tam chwalona, nie wiem dokładnie. Chodzi mi o o to ,że jest nagradzany. W sumie widziałam jego portfolio, dla mnie to jest prawdziwy majstersztyk, a dla Was? Może wpadnięcie na stronę zapoznać sie z jego pracami?
aśka

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: aśka »

a ja polecam fotografa ślubnego z Krakowa, którego zamówiliśmy na nasz ślub. robi przepiękne zdjęcia i albumy, znajdziecie jego stronkę pod adresem www.anyday.pl naprawdę niesamowite prace
Dżeki

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: Dżeki »

Dużo osób obecnie szuka firmy, która zajmuje się skanem starych fotografii i wydrukiem ich na nowo :) ja kiedyś chciałam stworzyć właśnie taki album ze starych zdjęć i znalazłam tę drukarnię https://www.kseroa0.pl/skan-i-archiwizacja/. Efekt wydruku był powalający.
fotogrąf2

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: fotogrąf2 »

https://alphacreation.pl wejdźcie sobie na ich stronę. Mogę wam powiedzieć, ze jestem zachwycona ich portfolio. Mają w ofercie bardzo piękne zdjęcia i dlatego sugeruje aby ich zatrudnić na wasze wesele, ale również do kampani reklamowych czy teledysków. Warto mieć wspomnienia a dzięki tym filmikom i zdjęciom będziecie długo wspominać te piękne chwile.
anńmazurek

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: anńmazurek »

Fotografa akurat nie polecę bo sama nie mam zbyt dobrego doświadczenie a tym temacie ale za to muszę przyznać, że super sprawdziła się u mnie fotobudka na wesele lublin. Cenowo wyszło całkiem spoko a radochy nie dało się nie zauważyć. Polecam naprawdę rozeznać się w temacie
aśka

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: aśka »

pytanie do fotografa - czy namiot bezcieniowy 50 cm będzie odpowiednim produktem do robienia sesji produktowych?
jestem jedną z osób które prowadzi sklep internetowy i zastanawiamy się nad tym bo zamiast wykorzystywać zdjęcia produktów bezpośrednio od producentów to wykonywać sesję produktowe samodzielnie Niestety nikt z nas nie ma doświadczenia fotografa stąd pytanie Czy taki namiot załatwi sprawę
śtefuś

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: śtefuś »

Moi znajomi szukali fotografa ślubnego. i wiecie, kogo wybrali? Duet PstrykLove. Mają oni naprawdę szerokie pojęcie w temacie fotografii, znają niecodzienne sposoby fotografowania, a także z każdego zdjęcia zrobią prawdziwe cudo. Z nimi na pewno będziecie zadowoleni, wystarczy obejrzeć portfolio www.pstryklove.pl
Lućka

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: Lućka »

Jak znaleźć dobrego fotografa na ślub i wesele ? Nie powierzymy przecież tego zadania zaprzyjaźnionej ale przypadkowej osobie, osobie niestety niedoświadczonej. Pzrecierz chcemy by taki dzień był uwieczniony i by wszystkie ważne momenty były uchwycone. Zajrzyjcie do tego bloga - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... wo-mlodzi/ , by dowiedzieć się czym powinniśmy kierować się przy wyborze fotografa na ślub i wesele. Najważniejsze by wszyscy byli zadowoleni i wszystko było uwiecznione.
elżbieta

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: elżbieta »

Moim zdaniem najlepszym fotografem jest oczywiście https://www.marcindrechna.com/ . Zdjęcia jakie wykonał na naszym ślubie są po prostu cudowne, widać duży profesjonalizm z jego strony i też spore zaangażowanie, więc jeśli szukacie fotografa to jak najbardziej mogę go polecić
donaa

Re: Najlepszy fotograf Wrocław

Post autor: donaa »

A czy ktoś z was może samodzielnie robi focie??? Jak tak, to możecie zerknąć sobie w poradnik https://pawelcichon.pl . Tam dowiecie się jak wykonać poszczególne zdjęcia czy to dla par, czy dla biznesmenów. Znajdziecie tam wiele wskazówek i pomocnych inspiracji.
ODPOWIEDZ