Gdzie szukać pakietów medycznych

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: Dwayn »

Opcji jest naprawdę wiele i nie wiem gdzie szukać takich rzeczy. W necie wyczytałem, że porównywarki mogą być dobre. Z Kielc podobno pakiety medyczne w Kielcach się sprawdzają.
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: melpomena »

Nie wiem jak w Kielcach ale ja mam pakiet medyczny w warszawskim medicover i tu różnica między nimi a nfz jest kolosalna. Nie chodzi tylko o specjalistów do których czeka się maksymalnie miesiąc ale także o dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i badań
Awatar użytkownika
velonka
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:01

Re: Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: velonka »

Diagnostyka ma fajne pakiety badan do wykupienia, dobre ceny, ja akurat z zadnego ubezpiecznia w firmie nie korzystam wiec dla mnie takie rozwiazanie jest idealne ;)
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: wiemzewiesz »

Gdybyście poszukiwali również jakiegoś sklepu, w którym kupicie odpowiedni sprzęt medyczny, który pomóc może w powrocie do zdrowia, to na pewno spodoba się Wam propozycja dotycząca artykuły medyczne online Na stronie medyczny.store.pl znajdziemy sklep, mający do zaoferowania sporo sprzętu rehabilitacyjnego i nie tylko. ;) Zajrzyjcie i przekonajcie się sami czy warto tam zamawiać.
mnika

Re: Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: mnika »

nie wszystkie firmy oferuja pracownikom takie pakiety medyczne... trzeba szukac przychodni na wlasna reke.
fuńka

Re: Gdzie szukać pakietów medycznych

Post autor: fuńka »

mnika to prawda, w mojej firmie np takich bonusów nie ma ;/ nie żałuję bo od lat leczę się w świetnej przychodni MediVita na Mokotowie :) tu mam dostęp do specjalistów takich jak np ortopedzi, neurolodzy czy okuliści. Szybkie terminy, miły personel, wysoki standard leczenia.

medycyna komórkowa suplementy
ODPOWIEDZ