pies

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Tomuś24

pies

Post autor: Tomuś24 »

Witam, nie wiesz, z którego sklepu można kupić posłanie dla psa? Widziałem na stronie https://weterynaryjny.pl/poslania-c-2_73.html spory wybór takich produktów. Myśle, że ten sklep online może zainteresować każdego kto chce kupić swojemu pupilowi porządne akcesoria. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie?

miŃiming

Re: pies

Post autor: miŃiming »

“Thousands of PwC professionals leverage the power of Alteryx-based automation solutions to help our clients solve important business problems,” said Suneet Dua, chief product officer at PwC US. “The Alteryx Platform was an integral part of our firm’s digital transformation. Upskilling people in order to help drive business-changing outcomes is one of the core reasons we formed a strategic relationship with Alteryx.” pg gaming

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-70849-movie-mysliwiec-slodka-zyleta-p-17024.html

Miłosz

Re: pies

Post autor: Miłosz »

Posiadanie psa to spora odpowiedzialność. Wielu właścicieli o tym zapomina, szczególnie w chwili kiedy po pupilu trzeba posprzątać. Nie wiem, czy Ty, ale ja mam już dosyć parków, w których jest pełno nieposprzątanych psich kup. Szczególnie denerwujące jest podejście właścicieli. Przecież nie jest to wiedza tajemna, gdzie wyrzucać psie odchody...

bebe young care

żabka

Re: pies

Post autor: żabka »

A powiedzcie mi jak u was z zywieniem psów? Jaka karme podajecie? U nas sucha calkowicie odpadla, probowalismy juz chyba wszystkiego co godne uwagi i dopiero karma z Psiego Bufetu psu podpasowala idealnie :) swiezo gotowana, odpowiednio zbilansowana. Jakosci human grade

pharmaton geriavit krem nawilżający z żeń szeniem

Łania29

Re: pies

Post autor: Łania29 »

Czy traktujecie psa jako członka waszych rodzin? Dla psów i owszem ważne są takie rzeczy jak pokarm dla psa, czy dobre legowisko a także odpowiednia opieka weterynaryjna. Moim zdaniem nade wszystko dla psów ważne są kontakty z ich panem - z nami. Nie zapominajmy o tym decydując się na psy, one strasznie cierpią podczas naszej nieobecności.

mean well dr-15-12

Kaśkaa23

Re: pies

Post autor: Kaśkaa23 »

Warto się na pewno zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście podejść do tematu dbania o Waszego psiaka. Jak dla mnie, powinniście na pewno skorzystać z takich portali jak na przykład https://fajnyzwierzak.pl/porady/wapno-d ... na-opinie/ i tam dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób możecie jeszcze lepiej poradzić sobie z dbaniem o psa.

dicoplus cena

Hostaras31

Re: pies

Post autor: Hostaras31 »

Też mam jednego i bardzo go kocham, dlatego właśnie staram się dawać mu do jedzenia karmę https://pets-planet.pl/11-sucha-karma-dla-psow , która będzie miała wysoką jakość i po której będzie pełen energii do dalszej zabawy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Urońka

Re: pies

Post autor: Urońka »

Tomuś24 pisze:
24 maja 2021, 10:26
Witam, nie wiesz, z którego sklepu można kupić posłanie dla psa? Widziałem na stronie https://weterynaryjny.pl/poslania-c-2_73.html spory wybór takich produktów. Myśle, że ten sklep online może zainteresować każdego kto chce kupić swojemu pupilowi porządne akcesoria. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie?
Zdecydowanie warto dbać o swoje psiny od najmłodszych lat, dlatego też oprócz samego żywienia ważne jest znalezienie odpowiedniej obroży, czy też smyczy i zabawek, aby spacery i zabawy były jak najprzyjemniejsze. Jeśli akurat o mnie chodzi to w tym zakresie kompletowaliśmy wyposażenie w sklepie https://www.dogcessories.pl/ gdzie udało mi się m.in kupić obrożę do biegania bo wieczorami chodzę z moją psinką na jogging więc wersja IDEALEASH 2.0 BASIC sprawdza się naprawdę super!

ODPOWIEDZ