Środki na większe przyrodzenie.

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: escape »

Witam serdecznie, czy możecie mi powiedzieć,c czy Wasi partnerzy stosowali jakieś środki na powiększenie męskości, czy nie? Bezpieczne to?

meble wypoczynkowe promocje

Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 47
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: ranczo »

Kiedyś też się w tym temacie orientowałem, ale na szczęście jestem teraz z siebie zadowolony, jeśli wiecie, co mam na myśli. Kompleks dorósł i znikł. No, ale wiem, jak to jest krępować przez to, co się ma między nogami. Kobiety tego nie zrozumieją, chociaż one to z piersiami mają kompleksy.. A nieważne. Szukającym sugeruję wczytanie się w ten https://opinie-konsumentow.pl/titan-gel ... ie-penisa/ wpis.

Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 93
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Dwayn »

Ja tam nie wierzę w takie rzeczy. Według mnie nie ma tutaj żadnego złotego środka. Ale mogę się oczywiście mylić.

https://mirapolnext.pl/reklamacje-i-zwroty-pm-22.html
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.

riówka

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: riówka »

Można to po prostu zrobić profesjonalnie u lekarza specjalisty. Ja polecam konsultacje u Pana Witolda - https://www.znanylekarz.pl/witold-smole ... nej/krakow Na pewno mąż bedzie zadowolony

Miłosz

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Miłosz »

Ogólnie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria erotyczne, to ja od jakiegoś już czasu, właściwie od kilku ładnych lat jestem wierny jednemu sklepowi. Chodzi o sklep intymny online - https://www.sklep-intymny.pl mają naprawdę dobry wybór, produktów wysokiej jakości, a to przecież bardzo ważne. Z cen również jestem zadowolony, także nie widzę powodu, dla którego miałbym zmieniać mój ulubiony sklep na inny ;)

jak stosować tantum rosa

Kamiś

Re: Środki na większe przyrodzenie.

Post autor: Kamiś »

Nigdy nie myślałem, że zadam tutaj takie pytanie, ale... bardzo proszę o opinie na temat tego produktu https://biocity.pl/member-xxl-opinie-cena-sklad/ . Do tej pory myślałem, że wszystko ze mną OK, ale po uwagach mojej partnerki, czuję, że muszę nieco popracować nad rozmiarem. Czytałem sporo na temat powiększania przyrodzenia, ale sam nie wiem... czy tego typu medykamenty naprawdę działają?

tabletki na wywołanie miesiączki

ODPOWIEDZ