Stylowe drewno

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
milenka92
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:38

Stylowe drewno

Post autor: milenka92 »

Piękne, drewniane schody i pasująca do nich drewniana balustrada to coś, co zawsze chciałam mieć jeśli nie w swoim domu to chociaż w mieszkaniu. W końcu dzięki http://www.hanmark.pl/ mam swoje wymarzone schody i muszę powiedzieć, że ciągle mnie cieszą. Najważniejsze jest wykonanie i jakość materiałów, a ta firma nie stawia na półśrodki. Marzy mi się do tego piękna drewniana podłoga, jak sądzicie? Nie będzie to przesada?
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:59

Re: Stylowe drewno

Post autor: mnich33 »

Teraz tak naprawdę jest wiele ciekawych drewnianych dodatków do domu. Pomysłów wiele aby stworzyć coś fajnego i praktycznego. Fajnie mieć w domu takie rzeczy jak tutaj opisane https://ewood.pl/blog/akcesoria-drewnia ... o-kupic-n8 . Wtedy zawsze w potrzebie możemy zrobić wszystko bez czekania.
Antośka

Re: Stylowe drewno

Post autor: Antośka »

Również mamy schody wykonane z drewna dębowego wykonane przez zakład stolarski, z tym że zamówiliśmy balustrady ze stali nierdzewnej spawane pod wymiar z pochwytem drewnianym i powiem szczerze że połączenie drewna ze stalą daje nieziemski efekt elegancji i nowoczesności. Był to trafiony wybór ponieważ sama stal jest ładna ale drewno jest przyjemne w dotyku a jednak wewnątrz domu często się dotyka poręczy przy wychodzeniu po schodach.
aśka

Re: Stylowe drewno

Post autor: aśka »

uważam że balustrady ze stali nierdzewnej to świetny pomysł ale w momencie w którym chcemy użyć ich na zewnątrz budynku wewnątrz Wydaje mi się że są one nieco za bardzo surowe i dla siebie wybrałabym balustrady szklane.
ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu i tak naprawdę dużo zależne jest od tego jak wygląda całe wnętrze mieszkania czy innej przestrzeni.
aśka

Re: Stylowe drewno

Post autor: aśka »

pręty długo zastanawiałam się czy lepiej postawić na schody drewniane czy też zdecydować się na schody z kamienia
ostatecznie mąż przekonał mnie iż schody z kamienia będą zdecydowanie bardziej trwałe a też Wydaje mi się że biorąc pod uwagę projekt aranżacji wnętrz jak i dostaliśmy właśnie od naszego architekta to właśnie schody kamienne bardziej będą pasować
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Stylowe drewno

Post autor: redaktor »

Jak najbardziej takie elementy są niezwykle ważne, ale ja nadal uważam, że na podłogach znakomicie sprawdzają się dywany różnego rodzaju. Nawet zobacz, że w wielu bardzo eleganckich miejscach możemy je spotkać. Tym bardziej jestem zdania, że w pokoju dziecka powinien on się znaleźć.
karaś

Re: Stylowe drewno

Post autor: karaś »

Zawsze chcieliśmy mieć w domu drewniane schody, niestety wycena lokalnego stolarza znacznie przekraczała nasz budżet. Terminy też miał bardzo odległe, więc zrobiliśmy mały research w internecie i znaleźliśmy ciekawą alternatywę: https://www.dolle.com.pl/. To gotowe bukowe schody młynarskie z prostym biegiem. Konstrukcja sprawia wrażenie lekkiej, ale jest stabilna, cena również była okazyjna.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Stylowe drewno

Post autor: Markiz De Sade »

Aby drewno zachowało swój świetny wygląd, warto je w odpowiedni sposób zaimpregnować. Wykorzystanie wysokiej jakości produktów pozwoli mieć pewność, że efekt będzie robił wrażenie. Ja polecam impregnaty Koopmans, bo często z nich korzystam i według mnie są niezawodne.
justyśka

Re: Stylowe drewno

Post autor: justyśka »

Ostatnio właśnie trafiłam na świetną ofertę jaką jest lista promocji na panele drewniane firmy balticwood i dosyć szybko wybrałam tutaj dla siebie przepiękne panele, które okazały się bardzo solidne i przede wszystkim wytrzymałe, więc jestem bardzo zadowolona z wyboru
vikaa

Re: Stylowe drewno

Post autor: vikaa »

Wiecie jak chodzi o drewniane meble, ogrodzenia i wszelkie inne elementy - zawsze możemy odmienić je wykorzystując odpowiednie farby. A na rynku w tym zakresie mamy całkiem spory wybór. Bez problemu możemy dostać nawet najróżniejsze kolory farb na zewnątrz domu, czy do wewnątrz.
ODPOWIEDZ