Suplementy dla sportowców

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Suplementy dla sportowców

Post autor: misia »

Siemka, koledzy i koleżanki. Od jakiegoś czasu w wolnej chwili uczęszczam na siłownię. Pierwsze efekty są takie, że nieznacznie schudłem i czuję, że mam więcej sił. Czy to w sumie już czas na to całe białko, albo produkty wspierające wytrzymałość? Nie mam o tym z kim pogadać, ale liczę, że na tym forum znajdzie się ktoś obeznany i mi jakoś pomoże. Może powiecie mi, co kiedy mam włączać do diety?
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: escape »

Nie mogę się jakoś specjalistycznie wypowiedzieć odnośnie czasu stosowania, ale zdecydowanie mogę Ci napisać o zaletach, jakie ja zauważyłam po stosowaniu takiego preparatu. Przede wszystkim:
- szybciej spalałam tkankę tłuszczową, więc łatwiej chudłam,
- moje mięśnie łatwiej się budowały, a jednocześnie umacniały,
- szybciej się regenerowałam po wysiłku fizycznym
- nie miałam żadnych objawów negatywnych, w przeciwieństwie do koleżanki po sterydach. I ja je włączyłam po dwóch miesiącach diety i ćwiczeń.
Awatar użytkownika
Bombka23
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:56

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: Bombka23 »

Z tego co wiem, bardzo popularna wśród sportowców jest kreatyna. Z tego co wiem, to pomaga ona zwiększyć masę mięśniową oraz zwiększyć wydolność organizmu. Co ważne jest całkowicie naturalna, więc nie zaśmieca się swojego organizmu chemicznymi wynalazkami. Oczywiście tak jak ze wszystkim nie wolno z nią przesadzić i trzeba się trzymać ustalonych dawek.
Awatar użytkownika
tolcia
Posty: 35
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:24

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: tolcia »

Ciekawe rzeczy tu piszecie. Może i chciałabym z nimi spróbować, ale czy one w jakikolwiek sposób nie wpływają na płodność kobiety? Muszę schudnąć, żeby zajść w ciążę i obawiam się, czy takie środki nie namieszają mi za bardzo, jeśli wiecie, co mam na myśli. Mam dość własnych problemów z PCOS i nie potrzebne mi kolejne. Czy ktoś pod tym kątem może mi tutaj poradzić? Będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: ranczo »

Tolcia, daj sobie spokój. SARM jest dla zdrowych ludzi, a ty na spokojnie schudniesz, tylko najważniejsza u Ciebie jest akurat dieta. Wiem, co mówię, bo mam to samo, a jeszcze tyję przez tabletki. No, oszaleć można. Mam za to w rodzeństwie osobę, która takie suplementy http://wxnlabs.com/ dla sportowców codziennie stosuje i ma się dobrze. To duży aktywista, nie usiedzi na tyłku dłużej, niż pół godziny. Żałuję, ze ja nie mam takiego zapału.

uek kraków basen
Awatar użytkownika
kubapigora
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:04

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: kubapigora »

Interesujący wątek został tutaj założony. Z przyjemnością będę go śledził.
Wiesz, w umieraniu najstraszniejsze wydaje mi się to, że człowiek jest zdany tylko na siebie.
Awatar użytkownika
rene
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:28

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: rene »

tolcia pisze: ↑24 maja 2019, 14:32 Ciekawe rzeczy tu piszecie. Może i chciałabym z nimi spróbować, ale czy one w jakikolwiek sposób nie wpływają na płodność kobiety? Muszę schudnąć, żeby zajść w ciążę i obawiam się, czy takie środki nie namieszają mi za bardzo, jeśli wiecie, co mam na myśli. Mam dość własnych problemów z PCOS i nie potrzebne mi kolejne. Czy ktoś pod tym kątem może mi tutaj poradzić? Będę bardzo wdzięczna.
Moim zdaniem nie ma co ryzykować, a podejrzewam, że nie robiono żadnych badań pod tym kątem. Lepiej spróbować schudnąć za pomocą diety i ćwiczeń. Przynajmniej przyzwyczaisz się do zdrowego odżywiania, co w ciąży jest konieczne dla zdrowia maleństwa. Mówi się, że organizm warto przygotowywać już rok przed zajściem w ciążę i dotyczy to także mężczyzn. U nich wystarczy kilka miesięcy. Wracając do treningów mi pomógł powerboard od Casady. Ja chciałam wprawdzie zgubić kilogramy po ciąży właśnie. To platforma wibracyjna i już same wibracje spalają kalorie. Jak dołączysz ćwiczenia, to masz efekt podwójny. Możesz ustawić program dla początkujących.
Jaśko

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: Jaśko »

Podłączę się trochę pod wątek. Jestem piłkarzem, trener kazał pracować mi nad masą mięśniową – siłownia, dieta i suplementy. I tu przychodzę z pytaniem, czy ktoś się zetknął z tym produktem: https://silniejszy.pl/mass-extreme-opinie-efekty-sklad/ i może polecić? Czy to faktycznie działa?
Sędzisław

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: Sędzisław »

Witam, ja również bardzo lubię uprawiać sport, niestety mam z tym związane złe wspomnienia. Kiedy zaczynałem biegać to miałem spory problem ze stawami, zwłaszcza kolanowymi, gdyż bardzo mnie bolały. Wtedy musiałem zacząć chodzić na rehabilitację oraz przyjmować różne leki. Jeżeli również bolą was stawy, a kolejka do lekarz jest dłuższa niż nos pinokia, to polecam zajrzeć tutaj https://ktomalek.pl/leki-na-bole-miesni ... w/k-1767/1 , z pewnością dowiecie się czegoś o tych bólach.
żuśil1209

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: żuśil1209 »

misia pisze: ↑21 maja 2019, 12:03 Siemka, koledzy i koleżanki. Od jakiegoś czasu w wolnej chwili uczęszczam na siłownię. Pierwsze efekty są takie, że nieznacznie schudłem i czuję, że mam więcej sił. Czy to w sumie już czas na to całe białko, albo produkty wspierające wytrzymałość? Nie mam o tym z kim pogadać, ale liczę, że na tym forum znajdzie się ktoś obeznany i mi jakoś pomoże. Może powiecie mi, co kiedy mam włączać do diety?
najlepiej po treningu :)
-
Klinika Stonava 1071

bochnia uzbornia
ODPOWIEDZ