Tkaniny dobre jakościowo

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Romek1 »

Podpowiem Wam, że jeśli mówimy o zakupie profesjonalnych tkanin, to na pewno powinniście zajrzeć do https://pinsola.pl/ To świetny dostawca, który jest chwalony przez klientów. Najlepiej zajrzyjcie tam już teraz i przekonajcie się, jakie stwarza to przed Wami możliwości.

x smoking
Awatar użytkownika
magnez
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:16

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: magnez »

Myślę, że jakość materiałów jest bardzo ważna. Zawsze zwracam na to uwagę dzięki czemu brania służą mi dłużej i nie są zniszczone mimo upływu czasu. Oczywiście nigdy nie mamy pewności że dobrze trafimy ale warto wybierać bawełnę, ponieważ tkanina bałwełniana jest wytrzymała i miękka oraz hipoalergiczna i ma wiele innych zalet. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej z artykułu. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj bawełny, połysk i sposób jej pozyskiwania.

mzk żywiec 15
Awatar użytkownika
Szymka
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2020, 19:19

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Szymka »

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju tkanin poszukujesz i na co chcesz je przeznaczyć.Poszukując tkanin meblowych,które odmienią nie jeden mebel,warto zajrzeć do sklepu, oferującego obicia tapicerskie oraz narzędzie tapicerskie najwyższej jakości.W dzisiejszych czasach wielu ludzi odświeża stare meble,nadając im oryginalnego wyglądu,dla takich ludzi sklep ten będzie miejscem, w którym będą częstymi gośćmi.
kaśka44

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: kaśka44 »

Odnawianie mebli staje się coraz popularniejsze. Sama jakiś czas temu na nowo obiłam starą kanapę. Wybrałam welur tapicerski, bo pięknie wygląda i jest bardzo wytrzymały, co jest dla mnie najważniejsze w tkaninach obiciowych. Bardzo dobre jakościowo materiały znajdziecie w hurtowni ULTRASONIC, którą polecili mi znajomi. Nie zawiodłam się.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Markiz De Sade »

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie ma większego problemu ze znalezieniem wysokiej jakości materiałów. Na mnie duże wrażenie zrobiła niedawno dzianina dresowa, z której można wykonać świetne ubranka dla dzieci. W dodatku możliwość wybrania dowolnego nadruku daje jeszcze większe możliwości.
Adaś89

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Adaś89 »

Z tego co zauważyłem to bardzo dużo osób szuka sklepu, w którym znajduje sie tylko i wyłącznie tkanina bardzo dobrej jakości. Na stronie http://cottonstories.pl/ znajdziecie sklep, z którego możecie kupić przeróżne materiały między innymi dzianinę bawełnianą czy też wiskozę.
Piotruś90

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Piotruś90 »

Jeśli chodzi o tkaniny to według mnie warto rzucić okiem np. na sklep http://yaro-tex.pl/ Oferują dzianiny surowe wiskozowe, bawełniane i bambusowe do dalszego barwienia lub zadruku. Z tego co kojarzę to w sklepach stacjonarnych zbyt dużego wyboru dzianin nie ma.
buźka

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: buźka »

W internecie znaleźć można naprawdę przeróżne tkaniny, wybór jest ogromny, aż sama jestem zaskoczona. Na przykład ta tkanina bawełna z elastanem fioletowa - https://manufakturatkanin.pl/produkt/ba ... fioletowa/ ma bardzo dobrą cenę i przepięknie wygląda :)
Sławomir

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: Sławomir »

Osobom szukającym dobrej jakości tkanin oraz materiałów tapicerskich polecam hurtownie Punkt Tapicerski, ponieważ jest to sklep, z którego sam wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było problemów. Ostatnio zamówiłem sobie klej do tapicerki oraz kilka innych produktów w bardzo dobrej cenie.
morgana

Re: Tkaniny dobre jakościowo

Post autor: morgana »

Jak chodzi o mnie, to zainteresował mnie właśnie sklep z tkaninami Manufaktura Tkanin . Koleżanka mi go poleciła, bo często u nich robi zakupy i jest naprawdę zadowolona. A prowadzi zakład krawiecki, także dla nich jakość to akurat ważna sprawa. Także jakby co, możecie również i wy sprawdzić ich ofertę.
ODPOWIEDZ