USG ginekologiczne w Warszawie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
ziemniaczkowy potwór

USG ginekologiczne w Warszawie

Post autor: ziemniaczkowy potwór »

Przeprowadzilam sie niedawn do Warszwy i szukam dobrej kliniki (duzo tego na rynku) gdzie moge zrobic kmpleksowo usg kobiece - piersi i ginekologiczne. Moze jakos w pakiecie wyszloby taniej. Grunt zeby terminy byly w miare szybkie, a lekarze w porzadku.
Gdzie polecacie??
łejt

Re: USG ginekologiczne w Warszawie

Post autor: łejt »

Uważajcie, gdzie idziecie. Ważne, żeby lekarze mieli coś takiego jak program gabinet lekarski , bo dzięki temu można w dużej mierze zdecydować się na coś takiego, jak kontynuacja leczenia. Nie jesteśmy pierwszy raz u lekarza i następny raz on wie, z jaką sprawą wcześniej przychodziliśmy. To bardzo ważne.
koredo

Re: USG ginekologiczne w Warszawie

Post autor: koredo »

Multimed znakomicie załatwia te badania. Z mojego doświadczenia - wszystko poszło super. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem do pacjenta. Sugestie, podpowiedzi, zalecenia, wszystko szybko zostało ogarnięte. Takiego sprzętu jeszcze nigdzie nie widziałam. Podoba mi się ich zaangażowanie. Nie musiałam mieć skierowania. Dzwonili, żeby przypomnieć o przygotowaniu i tak to powinno wyglądać.
korba

Re: USG ginekologiczne w Warszawie

Post autor: korba »

Usg ginekologiczne ale także takie z kontrastem czyli sonovaginografię zrobisz też w szpitalu Medicover. Takie USG robi się w diagnostyce endometriozy i jest to najszybszy sposób na jej potwierdzenie albo wykluczenie
ODPOWIEDZ