Naprawa pralek

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
Griń

Naprawa pralek

Post autor: Griń »

Jaki serwis pralek w Krakowie możecie polecić? Zależy mi na dobrych i sprawdzonych fachowcach i na rozsądnych cenach. No i żeby z terminami nie było najgorzej. Ktoś coś? Pomóżcie żeby udało się jeszcze przed świętami.
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: Naprawa pralek

Post autor: nazgul »

Kurcze serwisu pralek nigdy nie potrzebowałam, na razie jedynie naprawa ekspresu do kawy http://ekspresowy-serwis.pl zobaczymy co bedzie dalej :D Oby ekspres się już nie psuł.
Ałbina

Re: Naprawa pralek

Post autor: Ałbina »

Moja pralka naprawdę bardzo dobrze się sprawdzała do pewnego czasu, no ale nadszedł ten moment, w grudniu, że postanowiła odejść na emeryturę;) Nie byłam specjalnie zła, bo pralka miała już swoje lata, więc postanowiłam od razu kupić nową, nie bawiłam się w naprawy. Sporo osób polecało mi pralki Electroluxa i postawiłam na taką z serii PerfectCare, jestem z niej bardzo zadowolona. Naprawdę, moje ubrania są idealnie doprane :)
nętka

Re: Naprawa pralek

Post autor: nętka »

Ałbina pisze: ↑07 mar 2021, 19:43 Moja pralka naprawdę bardzo dobrze się sprawdzała do pewnego czasu, no ale nadszedł ten moment, w grudniu, że postanowiła odejść na emeryturę;) Nie byłam specjalnie zła, bo pralka miała już swoje lata, więc postanowiłam od razu kupić nową, nie bawiłam się w naprawy. Sporo osób polecało mi pralki Electroluxa i postawiłam na taką z serii PerfectCare, jestem z niej bardzo zadowolona. Naprawdę, moje ubrania są idealnie doprane :)
sama sie rozglądam za pralką i myślę nad jakimś modelem Electroluxa, mam od nich kilka urzadzeń domowych i się super sprawdzają, zależy mi żeby można było prać bez strachu dziecięce ubranka
ODPOWIEDZ