Sposób na reklamę

Luksusowe samochody, tuning, serwis - opinie, porady.
Awatar użytkownika
Pasożyt
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:09

Sposób na reklamę

Post autor: Pasożyt »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Sposób na reklamę

Post autor: Paweł »

Dzięki namiar na pewno przyda się mojej koleżance, która niedawno uruchomiła własny biznes.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: Sposób na reklamę

Post autor: lukrecja »

Reklama w internecie na pewno się sprawdzi. Sama współpracuję z agencją http://primaverapr.pl/ której zlecam różne rzeczy. Kilka kampanii już mamy za sobą i muszę przyznać że spisują się świetnie. Na pewno będę dalej z nimi działać.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Sposób na reklamę

Post autor: Markiz De Sade »

A ja polecam reklamę zewnętrzną. PRO-KOMP specjalizuje się w takiej reklamie wysokiej jakości ;)
Awatar użytkownika
Kifcza
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:10

Re: Sposób na reklamę

Post autor: Kifcza »

My działamy teraz przede wszystkim w internecie i social mediach. Ogólnie jak się chcesz dowiedzieć coś na temat tej formy reklamowania to warto sobie poczytać na http://marketing.media.pl/ - naprawdę pomocne rady i widać efekty jak się je wdroży. A pamiętajmy, że reklama dźwignią handlu!
Awatar użytkownika
vipka
Posty: 53
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:21

Re: Sposób na reklamę

Post autor: vipka »

najlepszym sposobem na reklame sa szeroko zakrojone dzialania w sieci. Ja wybralam agencje, ktora oferuje kompleksowe uslugi w tym zakresie http://marketingowcy.com.pl/ nie ograniczaja sie do jednego narzedzia marketingowego,wsluchuja sie w potrzeby klientow i staraja sie prowadzic kampanie z duzym zaangazowaniem i skutecznoscia
Awatar użytkownika
Ulkka
Posty: 18
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:52

Re: Sposób na reklamę

Post autor: Ulkka »

O sposobach na reklamę możecie szerzej poczytać na tym blogu - https://push-ad.com/blog/ Naprawdę ciekawe artykuły są wrzucone. To spore kompedium wiedzy o marketingu internetowym. Zachęcam do zajrzenia.
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Re: Sposób na reklamę

Post autor: Gelore »

Na pewno warto działać w internecie, reklama w sieci ma naprawdę ogromną moc. Tylko to też bardzo ogólne, jest mnóstwo narzędzi reklamowych i teraz sztuka które wybrać prawda? Bardzo dobrze temat jest opisany na http://adrenalinemd.pl/ , polecam sobie poczytać odnośnie narzędzi, jak działają i do czego są wykorzystywane. Będzie łatwiej podjąć decyzję odnośnie ich wyboru
Awatar użytkownika
kokon
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2020, 15:50

Re: Sposób na reklamę

Post autor: kokon »

krótko: strona internetowa, jakiś fp w social mediach i blog firmowy - to jest skuteczna reklama. Jeśli chodzi o treści na ów portale polecam Panią Agnieszkę z firmy http://mistrzyni-slow.pl/ , robiła treści mnie i znajomym po fachu, kobieta złoto, ma wiedzę i doświadczenie, potrafi unikalne teksty tworzyć.
KaśkaM32

Re: Sposób na reklamę

Post autor: KaśkaM32 »

Najlepszym sposobem na reklamę swojej firmy są dobrze wykonywane swoje obowiązki i obsługa klientów. Jeśli dobrze obsłużysz klienta z pewnością pochwali się tym swoim znajomym. Dobrze wiemy ,że prowadzenie firmy nie jest proste. Wiele problemów i wydatków pojawia się już na poczatku prowadzenia firmy. Na przykład prowadzenie księgowości. Wielu z przedsiębiorców już na początku ponosi niepotrzebnie duże koszty - powierzając prowadzenie spraw księgowych do biura rachunkowego. Zainteresujcie się tym programem - https://www.mega-tech.com.pl/ - do fakturowania. Program uprości prowadzenie własnej działalności oraz pozwoli ci szybko wystawić fakturę oraz wygenerować pozostałe dokumenty dla swojego kontrahenta.
ODPOWIEDZ