komunikacja w firmie

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
ryksa93
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2023, 2:22

komunikacja w firmie

Post autor: ryksa93 »

Hej wam! Czy mielibyście dla mnie jakieś rozwiązania problemu z komunikacją w firmie? Wiem, że to ważny element, który wpływa na efektywność pracy i chciałabym znaleźć najlepsze rozwiązanie. Może ktoś z Was ma podobne doświadczenia i może mi pomóc? Zastanawiam się nad zakupem centrali telefonicznej, ale nie wiem, czy to dobry wybór. Może macie jakieś sugestie lub polecacie jakieś konkretnie modele? Będę wdzięczna za każdą radę! 😊
kuropatka

Re: komunikacja w firmie

Post autor: kuropatka »

komunikacja w firmie to podstawa! Ktoś mi opowiedział o swoim okresie pracy w Lotte Wedel, gdzie morale było kompletnie zdruzgotane bo na raportowany przez pracownikow mobbing nie bylo reakcji.... Atmosfera była pełna groźb i napięć, a zwolnienia sprawiły, że zaczął rozważać alternatywy.
Bydlak

Re: komunikacja w firmie

Post autor: Bydlak »

Firma wykorzystująca platformę https://gamfi.com/pl/ do wdrażania nowych pracowników pokazuje swoje zaangażowanie w rozwój i satysfakcję swoich zespołów. Grywalizacja jest nie tylko efektywną metodą nauki, ale również demonstruje nowoczesne podejście firmy do zarządzania talentami.
ODPOWIEDZ