apteka z dobrymi cenami

Wszystko o zakupach. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepsza kawa, porządne sklepy z odzieżą.
samm1

apteka z dobrymi cenami

Post autor: samm1 »

hej znacie jakieś apteki które mają dobre ceny?? dobrze by było jakby to były miejsca stacjonarne bo chcę znaleźć miejsce gdzie moi rodzice będą mogli wydać trochę mniej

olej z konopii siewnej
anieleczka

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: anieleczka »

Polecam zerknąć do DOZu, oni mają bardzo korzystne ceny zarówno na leki na receptę jak i suplementy. Kupuję już tylko u nich, nie ma co przepłacać, leki i tak swoje kosztują.
lisia

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: lisia »

Dokładnie, warto zaglądać do DOZu, mają bardzo fajne ceny, które nie idą do góry jak w innych aptekach. Robię zakupy regularnie w DOZie, kupuję leki i suplementy.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
samm1

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: samm1 »

poszłam do polecanego przez was dozu, faktycznie ceny są w porządku, na pewno zacznę tam kupować bo jednak są różnice w cenie na plus u nich i wszystko co potrzebowałam kupilam
Ostera

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: Ostera »

No właśnie może na jednym czy dwóch lekach tej różnicy w cenach az tak nie czuć, ale jak ktoś kupuje większą ilość, tak jak ja, to naprawdę jest to ogromna oszczędność. Dlatego właśnie ja kupuję tylko w DOZie.
maleena

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: maleena »

No ja biorę leki na stałe, do tego okres przeziebieniowy, jakieś witaminy dla dzieci, krople do nosa itp. To trochę się zawsze uzbiera, a róznice w cenie bywają spore. W dozie mogę to wszystko kupić w przyzwoitych cenach
gigaszka

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: gigaszka »

To tak jak i ja, też biorę leki i to całkiem sporo wiec kupuję tam gdzie jest najtaniej i od dłuższego czasu właśnie DOZ wychodzi najlepiej, więc zaglądam do nich stacjonarnie.
Dela

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: Dela »

Ja też kupuję w doz i właściwie już tylko w doz, mają zdecydowanie najniższe ceny. Dopiero co zrobiłam tam większe zakupy, głównie leki, ale też suplementy i naprawdę miło byłam zaskoczona przy kasie.
zozulek

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: zozulek »

To warto rozejrzeć się gdzie jest najtaniej, szczególnie jak mamy zrobić większe zakupy w aptece, u nas cały czas najlepsze ceny wychodzą w DOZie stacjonarnie dlatego właśnie tam kupuję.
Milo

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: Milo »

Często porównuję ceny w różnych aptekach i zdecydowanie najniższe ceny ma DOZ, a tym bardziej się cieszę, bo mam ich pod domem. Dobrze, że jeszcze można gdzieś kupić taniej leki czy suplementy, mało gdzie nie ma podwyżek.
vessa

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: vessa »

Zajrzyjecie do apteki Dbam o Zdowie, oni nie podnoszą cen, mają stare dobre ceny i na leki i na suplementy. Kupuję u nich regularnie swoje leki na receptę i jestem zadowolona.
fionaa

Re: apteka z dobrymi cenami

Post autor: fionaa »

A czy przykładowo kupujecie jakieś środki farmaceutyczne online?
Ja zastanawiam się nad tym czy kupić Leki na alergię u firmy lek24.pl - co mi radzicie? Czy faktycznie u nich bezpieczne produkty można zakupić? Co możecie napisać więcej na ich temat?
ODPOWIEDZ